امروز پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
17:58:00 - سه‌شنبه 20 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عیدی مسئولان آبفا به بجستانی ها؛
قطعی آب بجستان 24 ساعته شد
آب بجستان غریب به 24 ساعت است که قطع و هنوز مردم این شهر امیدوار جاری شدن آب شور در شیرهای آب این شهر هستند.

3061916575_879

به گزارش بجستان‌نیوز، بنا به گفته های مردمی آب مصارف خانگی شهر بجستان از ساعت 18 روز گذشته قطع شده و تا امروز عصر هنوز وصل نشده است و در همین راستا محمد کسروی رئیس اداره آب و فاضلاب بجستان در ساعت 10 و 15 دقیقه به خبرنگار بجستان‌نیوز اظهار کرد: خط انتقال آب در حوالی روستای منصوری ترکیده است و بدلیل طولانی شدن تعمیر این لوله منابع ذخیره آب بجستان کم و مناطقی از بجستان با قطعی آب روبرو شدند و این روند تا ۴ ساعت دیگه ادامه خواهد داشت.

 

وی افزود: این گونه ترکیدگی در هر ماه یک یا چند مورد اتفاق می افتد ولی تا قبل از خالی شدن مخازن آب شهر بجستان ترمیم و مشکلی بوجود نمی آمد ولی این بار با توجه به طولانی شدن تعمیرات و کم شدن ذخیره آب، با این مشکل قطعی برخوردیم.

 

بعد از گذشت 4 ساعت و 15 دقیقه با توجه به عدم اتصال آب مجدد کسروی در پاسخ به تماس خبرنگار بجستان نیوز اظهار کرد: مشکل ترکیدگی خط لوله اصلی بجستان ترمیم و در حال انتقال آب به مخازن بجستان می باشدیم و از هم اکنون تا غریب به 1 ساعت دیگر مشکل آب بجستان حل خواهد شد.

 

در ادامه این روند و اتفاق و بعد از گذشت یک ساعت باز هم بجستان تشنه آب بود و تماس دیگری با رئیس آبفا کسی پاسخ گو نبود، امیدوارم مسئولین شهرستان و بالاخص ستاد بحران تدابیر در این راستا باندیشند تا با این این گونه مشکلات رو برو نشویم.

 

به گفته برخی از همشهریان عزیز حاکی از قطع شدن قسمت بالای شهر از ساعت 18 روز گذشته دارد و همچنین آب مصارف خانگی بجستان شور و غیر قابل شرب است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب