امروز پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
15:54:02 - پنج‌شنبه 1 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در سایه غفلت مسئولین؛
اورژانس 115 بجستان خاموش و در دسترس نمی باشد!
روز گذشته بعد از حادثه در سطح شهر بجستان و تماس با 115 پیام هایی همچون دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد و مخاطب در دسترس نمی باشد شهروندان روبرو شدند و در مواردی هم بوق خورده شد و که کسی پاسخ گو نبود.

telephone-details

به گزارش بجستان‌نیوز، روز گذشته پسربچه اي سه ساله به نام امير محمد در پي تصادف با يک دستگاه پرايد دربلوار مطهری  شهر بجستان به طرز دلخراشي جان باخت. شاهدان عینی  و تماس گیرندگان در این حادثه مدعی شدند که بعد از تماس با 115 بجستان پیام هایی همچون دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد و مخاطب در دسترس نمی باشد روبرو شدن و در مواردی هم بوق خورده شد  که کسی پاسخ گو نبود.

 

جواد باذلی رئیس مرکز فوریتهای پزشکی گناباد و بجستان در خصوص تماس دیروز شهروندان با مرکز 115  بجستان به خبر نگار بجستان‌نیوز گفت: با توجه به آمار همکاران ما روز گذشته بعد از تصادف داخل شهر بجستان  هیج گونه تماسی با اوژانس گرفته نشده است و برای بررسی بیشتر این موضوع مقرر شد جلسه ای در فرمانداری بجستان برگزار شود.

 

سید مهدی مرجانی معاون مخابرات بجستان اذعان کرد: اگر تلفنی خرابی دارد باید حتما به ما گفته شود تا رفع نقص کنید آن هم تلفنی مثل 115 یا هر شماره اضطراری دیگر،  در سطح شهرستان هیچ گونه خرابی به ما اعلام نشده و بعد از اتفاق دیروز هم بررسی به عمل آمده و خرابی در خط 115 بجستان دیدیه نشده است.

 

می توان این گونه از این رخ داد نتیجه گرفت یا خط 115 بجستان با مشکل روبرو شده بوده است  و یا این خط انتقال تماس داده شده بود بر روی یک خط موبایل که در هر دو صورت این مرکز فوریتهای پزشکی بجستان باید بابت این اتفاق نادر  پاسخگو باشد.

 

گفتنی است در این حادثه که 115 بجستان خاموش بود و منجر به فوت یک کودک سه ساله شد هر چند شاید به لطف شهروندان بجستانی که زحمت اورژانس را کشیدند، اورژانس نقشی در فوت نداشت، ولی باید تدابیر اندیشید تا اورژانس همیشه روشن و در دسترس باشد.

 

امید است تمام مسئولان به این امر توجه ویژه ای داشته باشند، حیات یک انسان خیلی بیشتر ارزش دارد تا با غفلت بعضی ها به نابودی کشیده شود.

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب