امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۲۲:۳۵:۰۶ - پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه بجستان:
تا کنون برجام، فرجامی برای ما نداشته است / بروکراسی اداری برای کمک به کشاورزان حذف شود
سرهنگ جنیدی در دیدار از جهاد کشاورزی بجستان گفت: تجربه پسا برجام نشان داد که علی رغم خوش بینی مسئولان اجرایی به اجرای تعهدات طرف مقابل، بیش از 40 نوع تحریم جدید در حوزه های مختلف بعد از برجام علیه کشور ما تحمیل شده است، و تا کنون برجام، فرجامی برای ما نداشته است.

IMG_0627به گزارش بجستان نیوز، سرهنگ علیرضا جنیدی فرمانده ناحیه بسیج شهرستان بجستان ضمن تبریک هفته جهاد و آرزو قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: نهاد جهاد کشاورزی در ابتدای پیروزی به عنوان بسیج سازندگی پا به عرصه خدمتگذاری به نظام گذاشت، خدمات ارزنده و بی بد لیلی  در دوران هشت سال دفاع مقدس از  خودش به یادگار گذاشت و هم صدا با نیروهای نظامی نقش تعیین کننده در پیروزی علیه جبهه استکبار را ایفا کرد، امروز نیز مجموعه سپاه، بسیج و جهاد کشاورزی از پیشقراولان  خدمت به یکی از بهترین اقشار جامعه یعنی کشاورزان هستند.

وی افزود: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، بدون شک همکاری و تعامل بین این دو دستگاه می تواند در قالب ارائه وام های اقتصاد مقاومتی، چه در حوزه صنایع تبدیلی و چه در توانمند سازی کشاورزان جهت افزایش تولید ملی، بسیار تاثیر گذار باشد.

سرهنگ جنیدی تصریح کرد: تا انجا که در توان ما است باید با حذف بروکراسی اداری و کاغذ بازی های اضافی، دست کشارزان را در جهت تقویت  تولید ملی بگیریم و به آنها کمک کنیم.

فرمانده سپاه بجستان گریزی به پسا برجام زد و گفت: تجربه پسا برجام نشان داد که  علی رغم خوش بینی مسئولان اجرایی به اجرای تعهدات طرف مقابل، بیش از 40 نوع تحریم جدید در حوزه های مختلف بعد از برجام علیه کشور ما تحمیل شده است، و تا کنون برجام، فرجامی برای ما نداشته است.

سرهنگ جنیدی با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری اذعان کرد: با استناد به تاکیدات موکد حضرت آقا بر عدم  اعتماد به امریکائیها و  لزوم تکیه بر ظرفیت های نظام، نگاه صرف به بیرون نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه باعث جری تر شدن دشمنان نظام شده و آنان را به فشار بیشتر علیه نظام، مجاب می کند.

رمضانعلی قاسمی مدیر جهاد کشاورزی بجستان در ادامه این بازدید گفت: با توجه به دستور امام در 27 خرداد سال 57 همراه با تاسیس جهاد سازندگی و طبق گفته یشان ” همه با هم جهاد سازنگی ” گروهی با نام جهاد سازندگی متعهد شدند تا خدمات ارزنده ای به انقلاب ارئه دهند.

وی افزود: در اوایل انقلاب با وجود جنگ تحمیلی سپاه و جهاد مثل دو بال برای یک پرنده  دوشا دوش همدیگر برای پیروزی در جنگ  تلاش کردند، تلاش در جهاد سازندگی به قدری بود که به این نیروهای خدوم لقب سنگر سازان بی سنگر گرفتن و حضرت امام به این سنگر سازان افتخار می کرد.

قاسمی اذعان کرد: تلاش همکاران ما در جهاد، فرهنگی بنام کار جهادی را نهادینه کردند  که این مایه مباهات ماست و اگر در برنامه های جهاد پیشرفتی حاصل شد از برکت تفکر جهادی این نیرو ها است.

در ادامه مدیر جهاد کشاورزی خلاصه گزارشی از عملکرد یک ساله مجموعه خود ارائه کرد.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب