امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
۲:۵۸:۳۲ - چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیا چاپ بنر توسط ادارات بر محبوبیت حسن روحانی می افزاید ؟
مطمئنا چاپ این بنرها و الزام ادارات به نصب آنها تنها تلاشی شکست خورده از جانب دولت روحانی برای جلب نظر افکار عمومی است که طبعا نتیجه آن بر خلاف پیشبینی های دولت بروز خواهد نمود زیرا مردم آگاه و هوشیارند و اینگونه اسراف ها و سوءاستفاده ها را قضاوت می کنند .

5

به گزارش بجستان نیوز، دولت یازدهم در حالی سومین سال خود را می گذراند که بزرگترین دستاورد آن یا به عبارتی برجام نتوانسته موجب رضایت عموم از دولت و سردمداران آن شود.

 

البته برجام اگر از دریچه نگاه شخص دکتر روحانی خورشید تابان است و برای جناب رفسنجانی هم از نان شب ضروری تر است، اما برای عموم مردم و به خصوص فعالان اقتصادی تاکنون منفعتی نداشته و بیشتر به خورشیدی سوزان تبدیل گشته است.

 

اما آنچه در اینجا دارای اهمیت است این واقعیت است که سال جاری آخرین سال  فعالیت دولت یازدهم است اما آنچه جالب توجه است نا امیدی برخی دولتی ها و ایدئولوژیست های اصلاح طلب از دولت حسن روحانی است و بطوری که حتی اعضای بنیاد باران و حتی فردی مانند صادق زیباکلام، حسن روحانی را بدلیل ناکامی در عمل به وعده های انتخاباتیش رئیس جمهور یک دوره ای خطاب می کنند.

 

با توجه به آنچه بیان شد گویا دولت به شدت نگران نتیجه انتخابات سال آینده است زیرا در شهر کوچکی مانند بجستان ادارات درحالی سالروز پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 رابا نصب بنر بر سردر ادارت خود جشن گرفتند که سال جاری مزین به شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام وعمل است .

 

باید توجه داشت که مقام معظم رهبری در بیانات نوروزی خود در ابتدای سال جاری توجه به مقوله صرفه جویی را برای اجرایی نمودن سیاست های اقتصاد مقاومتی ضروری دانستند و عملیاتی نمودن سیاست مقابله با اسراف را از دولت مطالبه نمودند، همچنین ایشان سال گذشته چاپ بنرهای شعار سال را مصداقی از اسراف دانستند.

 

و حال چند سوال:

–  این چاپ بنر ها می تواند به چه علت باشد؟

–  ما حماسه سیاسی را حضور مردم در انتخابات می دانیم نه پیروزی شخصی در انتخابات آیا برداشت ما از حماسه سیاسی اشتباه است، یا دولتی ها؟

–  آیا طی سه سال گذشته این حماسه سیاسی وجود نداشت؟

–  آیا دولتهای گذشته هم باید با هزینه از جیب بیت المال برای پیروزی خود درانتخابات جشن می گرفتند؟

–  آیا برفرض گرفتن جشن در دولت های قبل “که نگرفتن” این اقدام قابل توجیه است؟

–  وقتی که مقام معظم رهبری چاپ بنرهای شعار سال را مصداقی از اسراف دانستند آیا این اقدام بی توجهی و عدم تدبیر در گفته مقام معظم رهبری نیست؟

–  در آخرت چه کسی بابت این اسراف ها پاسخ گو خواهد بود مسئولین محلی یا کشوری؟

 

مطمئنا چاپ این بنرها و الزام ادارات به نصب آنها تنها تلاشی شکست خورده از جانب دولت روحانی برای جلب نظر افکار عمومی است که طبعا نتیجه آن بر خلاف پیشبینی های دولت بروز خواهد نمود زیرا مردم آگاهتر و اینگونه اسراف و سوءاستفاده ها را قضاوت می کنند .

 

امروز ما مردمی بیدار داریم که خوشبختانه از زمره هوشیار ترین مردم جهان هستند و این را با حضور همیشه در صحنه خود اثبات نموده اند لذا دولت باید از این گونه اقدامات نمایشی دست برداشته و در عرصه عمل از جمله در حوزه بهبود اقتصاد و اشتغال توانایی های خود را نمایش دهد.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. یک بسیجی   ۱۳۹۵-۰۳-۲۷  

  ای کاش دولت روحانی به جای اینکه حماسه سیاسی را که مردم خلق کردند به خود بچسباند و با آن پز سیاسی بدهد؛ به فکر انجام وظیفه خود در سال 92 یعنی تحقق بخشیدن به حماسه اقتصادی می بود!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای کاش…..

 2. یک بسیجی   ۱۳۹۵-۰۳-۲۷  

  بهترین گزارشی بود که تا حالا در سایت شما دیدم خیلی ممنون

 3. یک بسیجی   ۱۳۹۵-۰۳-۲۷  

  واقعا ای کاش هزینه این بنرا و اون بنرا و همه بنرایی که بیهوده دارن چاپ میشن برای عملی کردن شعار سال صرف بشه!!! بابا اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نه اقتصاد مقاومتی شعار و حرف؟؟؟!!!

 4. یک بسیجی   ۱۳۹۵-۰۳-۲۷  

  با سلام ممنون میگم یه پیشنهاد به اونایی که سفارش این بنر و دادن:
  بابا حالا که هزینه کردین حداقل اینجوری مینوشتین که خوب برای آقای روحانی تبلیغ بشه:
  24 خرداد سالروز تحقق حماسه سیاسی در انتخاب(نه در انتخابات) دولت تدبیر و امید گرامی باد.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب