امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۱۰:۵۲:۴۷ - پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه بجستان:
یوم الله ۱۳ آبان، روز شکست دیوار ستم است
فرمانده سپاه بجستان گفت: در یوم الله ۱۳ آبان، مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است و وعده و نصرت الهی مبنی بر پیروزی جبهه حق بر باطل بزودی محقق خواهد شد.

فرمانده سپاه بجستان صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار بجستان‌نیوز، اظهار کرد: یوم الله سیزده آبان روز بزرگ و تاریخ سازی که حوادث بزرگ و سرنوشت ساز این ملت را در پیشانی خود حک کرده است و عجیبتر آنکه رد پای ثابت در تمام این حوادث به چشم می خورد، رد پای استکبار جهانی در تبعید امام(ره) در سال ۴۲، در کشتار دانش آموزان و دانشجویان در سال ۵۷ و در نهایت مهر بطلانی که دانشجویان خط امام و رهبری با تسخیر سفارت امریکا بر دخالت و دست اندازی های استکبار جهانی در میهن اسلامی مان کشیدند.

 

سرهنگ علیرضا جنیدی افزود: مقام معظم رهبری می فرمایند: اولین مضمون سیزده آبان عبارت از رویارویی رژیم امریکا با نهضت اسلامی و بیداری اسلامی است.

 

وی اذعان کرد: ۱۳ آبان نماد سه ویژگی انقلاب اسلامی یعنی استکبار ستیزی، مردمی بودن و انقلابی گرایی است؛ بحث استکبار ستیزی یک مقوله مقطعی نیست بلکه یک باور دینی که هدف اصلی از بعثت انبیاء الهی مقابله با آن بوده است.

 

فرمانده سپاه بجستان ادامه داد: پیام مهم یوم الله ۱۳ آبان این بود که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم به جهانیان در عمل نشان دادند که با توکل به قدرت لایزال الهی می توان در برابر هر طاغوتی ایستاد، همین نوع نگاه باعث شده است که امروز نیز امریکایی ها و رئیس جمهور بی خرد آنها از سر استیصال، به موضع گیری علیه جمهوری اسلامی ایران بپردازند، چرا که به تعبیر حضرت آقا هیمنه سلطه ی امریکا و استکبار فرو ریخته و قدرت شیطانی آنها از درون پوچ و پوشالی است.

سرهنگ علیرضا جنیدی عنوان کرد: در یوم الله ۱۳ آبان، مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است و وعده و نصرت الهی مبنی بر پیروزی جبهه حق بر باطل بزودی محقق خواهد شد.

 

فرمانده سپاه بجستان خاطرنشان کرد: یکی از اقشار تاثیرگذار در این رویداد مهم تاریخی دانش آموزان و دانشجویان بودند که نقش آنها در قبل و بعد از انقلاب در کوران حوادث انقلاب بی بدیل بوده است، لذا امریکا از رشد انقلابی دانش آموزان و دانشجویان ما بیمناک و تمام تلاش خود را برای به انحراف کشیدن اذهان این دو قشر مهم و تاثیرگذار بکار گرفته است، لذا بر آحاد ملت بصیر ایران اسلامی خصوصا دانش آموزان و دانشجویان واجب است که جواب ایادی استکبار را در روز سیزده آبان با حضور گسترده خود در این راهپیمایی عظیم بدهند و یکبار دیگر دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارند.

 

انتهای پیام/

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب