امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
۳:۲۲:۴۷ - شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه بجستان:
گروه های سیاسی به فکر انتخابات نباشند
امام جمعه بجستان گفت: آمریکایی ها اقداماتی انجام داده و ما نیز در مقابل این اقدامات وظیفه ای داریم و اولین مسئله وظیفه الان ما، وحدت گروه های سیاسی پشت سر مقام معظم رهبری، و گروه های سیاسی به فکر انتخابات خود نباشند و بدانند دشمن لباس رزم به خود گرفته است.

به گزارش بجستان نیوز، ظهر امروز حسین وحیدی امام جمعه بجستان، در خطبه اول نماز جمعه  این هفته ضمن گرامی داشت ماه بندگی خدا اظهارکرد: روزهای اولین ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و مغفرت هستیم  ،خداوند در این ماه می فرماید: ماه رمضان در بین برکات بزرگترین رحمت قرآن است.

 

وی افزود: خواندن آیه ای از قرآن در این ماه برابر با خواندن قران کامل است که نشان از فراوانی برکات خداوند در این ماه می باشد و باتشکیل جلسات قرانی درمنازل ، مساجد و حسینیه ها می توان بیشترین بهره را برد و بدانیم خواندن قرآن به تنهایی کافی نیست بلکه خواندن قرآن قدم اول است و قدم دوم فهم قرآن و تفکر ،تدبر  و پیگیری در کنار خواندن قرآن است.

 

خطیب جمعه بجستان عنوان کرد: امروز روزی ست که شورای امنیت ملی ایران پیام قاطعانه برجامی خود را  در مقابل امریکا و اروپا را اعلام کرد، انقلاب ما ریشه قرآنی دارد و توانستیم چهل سال با قرآن این راه را ادامه بدهیم و این به ما ثابت شد که  سیاست مداران خارجی  به معنای رایج به مسلمین دروغ می گویند و خیانت  می کنند.

 

حسین وحیدی تصریح کرد: امام خمینی (ره) همیشه می فرمودند: رابطه گرگ و میش را میخواهیم چکار، سوگند های دروغ، آدم های پست ، پیوندها و قراردادهای دروغین منحصر به دمکرات ها نیست، و طبق فرمایش رهبری تمام این ها بازی ست هر کدام از رئیس جمهور های امریکا که باشد فرقی نمی کند رسم این ها پیمان شکنی است.

 

وی تصریح کرد: فضای مجازی که در اختیار اینها  می باشد و همه در آن سخن لجنی هایی دارن و باید در این مکان تشکری داشته باشیم از پایگاه های مقاومت و پایگاه هایی که در فضای مجازی مکانی دارند و بسیج سازندگی سپاه که این هفته به نام این بزرگ مردان نامگذاری شده است.

 

وی در ادامه به تلاش و همت دو ارگان کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه اشاره کرد و افزود: بسیج سازندکی و کمیته امداد دوبازوی ملت هستند، این ارگان ها فعالیت های ارزنده خود را به مردم گزارش دهند تا مردم از خدمت رسانی های انجام شده مطلع شوند.

 

امام جمعه بجستان اذعان کرد: امروز اعلام می کنند بیش از ۱۰ میلیون نفر از جمعیت یمن در خط فقر هستند و در گرسنگی به سر می بند، و چندین هزار کودکی که از دنیا رفتند و صهیونیست ها مشهور به کودک کش شدند نشان از این دارد که صعودی ها نیز کمتر از این ها نیستند.

 

وی افزود: این منطقه به شما چه ربطی دارد، یک ناو زده اند و همه مردم را تهدید می کنند و این ها خشن و بی ریشه اند، کجاست تمدن آمریکا؟ آمریکا آرایش های نظامی دیده است، ولی بدانیم که شکست می خورند.

 

حسین وحیدی امام جمعه بجستان عنوان کرد: برنامه هایی دارند تهدید هایی کردند ولی ملت ما آماده اند، و خود سران آمریکا با تجربه ای که کرده و دیده اند با امکاناتی گسترده ای که داشتند شکست خورده اند و خود می گویند که ما حمله نظامی نمی کنیم و هدف فقط یک چیز است: هدف نا امیدی و فرپاشی در ایران است ولی مردم ما فهیم هستند.

 

وی ضمن اقدامات انجام شده علیه ایران تاکیدکرد: آمریکایی ها اقداماتی کردند  و ما نیز در مقابل این اقدامات وظیفه ای داریم و اولین مسئله وظیفه الان ما، وحدت گروه های سیاسی پشت سر مقام معظم رهبری، و  گروه ها به فکر انتخابات خود نباشند و بدانند دشمن لباس رمز به خود گرفته است.

 

خطیب جمعه بجستان گفت: اجرای گام دوم وظیفه مسولان ست که آرایش مناسب مسولین و پشتیبانی مردم به دنبال مسولان، همچون زمان جنگ و کسانی فرماندهی را باید به دست بگیرند، که با صلابت و قدرت بوده و اهل پول و مال نباشند و جوان باشند، همکاری با کشور های منطقه که انقلابی عمل می کنند.

 

وی افزود: رهبری و امام فرمودند و باید بدانیم و به گوش سپاریم دشمنان مشکلی از مارا حل نمی کنند و انتظار از اروپایی را هم نباید داشته باشیم، اروپا به دنبال منافع اقتصادی خودش است و مسولان باز هم باید به فکر مردم باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب