امروز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
۱۹:۰۰:۵۸ - سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاروان دین نشاط زندگی در مدارس
همزمان با نزدیک شدن به ایام الله دهه مبارک فجر کاروان دین، نشاط، زندگی برنامه های مفرح خود را در مدارس شهرستان بجستان اجرا می کنند. برنامه های این کاروان که با هماهنگی با اداره تبلیغات شهرستان بجستان و با حضور روحانیون مجرب دوره دیده در تعدادی از مدارس شهر و روستا  در حال برگزاری است […]

1

همزمان با نزدیک شدن به ایام الله دهه مبارک فجر کاروان دین، نشاط، زندگی برنامه های مفرح خود را در مدارس شهرستان بجستان اجرا می کنند.

برنامه های این کاروان که با هماهنگی با اداره تبلیغات شهرستان بجستان و با حضور روحانیون مجرب دوره دیده در تعدادی از مدارس شهر و روستا  در حال برگزاری است .

 اجرای برنامه های مختلف مانند مسابقات فرهنگی ویژه دانش آموزان دختر و پسر ، قصه گویی و .. اهداء  جوایز از جمله برنامه های این گروه می باشد ، که مورد استقبال دانش آموزان ، اولیاء و مربیان  مدارس واقع شده است.

خاطر نشان می گردد این کاروان که شامل چهار نفر از روحانیون مستقرطرح هجرت روستاهای شهرستان می باشند.  با استفاده از محتوای دینی و در قالب مسابقات دیجیتالی  و استفاده از رایانه و دیتا پروژکتور ، کار با قیچی و ساخت کاردستی و استفاده از مفاهیم شعر و داستان و معما لحظات پر نشاطی را برای دانش آموزان و نوجوانان فراهم می نمایند.

مدیران محترم مدارس جهت برگزاری این مراسمات می توانند با شماره روابط عمومی اداره آموزش و پرورش به شماره ۰۵۳۳۶۲۲۵۲۰۰ یا همراه ۰۹۱۵۷۳۵۷۴۸۴ حجت الاسلام رحیمی هماهنگی نمایند.

2

3

4

5

6

7

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب