امروز جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
۸:۰۷:۳۹ - یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پنجعلی: آن داور ۸ ماه محروم شد، صادقیان ۳ ماه؟!/ پیام، مسی آسیاست!
سرپرست تیم پرسپولیس معتقد است محرومیت سه ماهه برای صادقیان بسیار سنگین است محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به رأی کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت 3 ماهه پیام صادقیان عنوان کرد: نمی‌دانم چگونه این رأی صادر شده است. داوری که معلوم شد چه فسادی انجام داده 8 ماه محروم شد […]

سرپرست تیم پرسپولیس معتقد است محرومیت سه ماهه برای صادقیان بسیار سنگین است

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به رأی کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت 3 ماهه پیام صادقیان عنوان کرد: نمی‌دانم چگونه این رأی صادر شده است. داوری که معلوم شد چه فسادی انجام داده 8 ماه محروم شد و صادقیان 3 ماه. آن داور قهرمانی را از پرسپولیس گرفت و واقعا خدا را خوش نمی‌آید چنین رأیی درباره صادقیان صادر شود.

وی ادامه داد: پرسپولیس با این محرومیت ضربه بزرگی می‌خورد. با توجه به اینکه این رأی قابل تجدید نظرخواهی است امیدوارم مسئولان جوانی و متنبه شدن صادقیان را درنظر بگیرند چون او از لفظ بدی استفاده نکرد.

سرپرست تیم پرسپولیس تصریح کرد: به نظر من محرومیت 3 ماهه برای صادقیان سنگین است و انتظار داریم این محرومیت کمتر شود. ما می‌خواهیم صادقیان را تنبیه کنیم نه اینکه او را از زندگی فوتبالی بیندازیم. او آینده تیم ملی و مسی فوتبال آسیاست. پیام جوانی کرده و در عصبانیت اشتباهی مرتکب شده که اتفاقا بعد از بازی و در رختکن گفت که اشتباه کردم و دست خودم نبود.

پنجعلی درباره آخرین وضعیت پیوستن مشائیل اومانیا به پرسپولیس اظهار داشت: مدیربرنامه‌های این بازیکن امروز با آقای رحیمی جلسه گذاشت و قرار شد کارهای حضور این بازیکن در ایران انجام شود. همه چیز آماده است ولی نمی‌شود تاریخ دقیق حضورش را اعلام کرد.

وی در پایان درباره حضور و یا عدم حضور مهرداد پولادی در پرسپولیس گفت: به احتمال خیلی زیاد مهرداد پولادی به تمرینات پرسپولیس برمی‌گردد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب