امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۷:۲۰:۰۲ - شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرحاشیه ترین مرد استقلال در آستانه اخراج
مدیران باشگاه استقلال پس از بازگرداندن رحمتى به تمرینات در نظر دارند جبارى را با قلم قرمز شفر از تیم کنار بگذارند.

به گزارش بجستان‌نیوز، به نقل از افکارنیوز، با توجه به کنار گذاشته شدن جبارى و رحمتى هنگام سرمربیگرى منصوریان، پس از استعفاى این مربى وضعیت این ٢ بازیکن در هاله اى از ابهام قرار گرفت تا اینکه با حضور شفر  وضعیت کاپیتان ها وارد فاز تازه اى شد.

رحمتى دروازه بان آبى ها طبق در خواست وینفرد شفر به تمرینات بازگشت و در مورد جبارى هم اعلام شد که این بازیکن باید مجدد تست پزشکى بدهد تا سرمربى جدید درباره او تصمیم بگیرد.

البته از طرفی افتخاری در آخرین صحبت های خود در مورد جباری اعلام کرد که شفر بازیکن ۹۰ دقیقه ای می خواهد و بدن شک این حرف مدیر عامل از این خبر می داد که شفر روی شماره ۸ خط قرمز کشیده است .

در هر صورت جباری هم پس از خروج از تیم استقلال ساکت نماند و در برخی از رسانه ها از اینکه هنوز از مدیران باشگاه با او تماسی برای مشخص شدن وضعیت اش گرفته نشده سخن گفت و در نهایت بیان کرد: افتخاری باید هر چه سریعتر این وضعیت را مشخص کند و بگوید به چه دلیل من را کنار گذاشته است. او منتظر چیست؟ مردم همه چیز را می دانند.

مجتبی جباری معتقد است در برنامه ۹۰ و پس از صحبت های جنجالی میان مدیران استقلال و سرمربی مشخص شد که افتخاری خواهان حضور او در استقلال نیست .به این ترتیب جباری به خوبی می‌داند مدیرعامل باشگاه در ادامه با او به مشکل خواهد خورد  و از آنجایی که جباری هم عادت ندارد در این مواقع سکوت را ترجیح دهد بدون شک در ادامه راه با افتخاری دچار مشکلات بیشتری می شود.

به هر ترتیب همه می دانند که جباری به تازگی مصدوم نشده و آنچه او را با مشکل مواجه کرده چیزی است که قبلا به آن دچار شده بود. جباری سال های دور زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد تا مینیسک آسیب دیده از زانویش خارج شود و اکنون با گذشت چند سال او هنوز به درد زانو دچار است.

ساییده شدن استخوان‌ها به دلیل فقدان مینیسک باعث شده جباری درد زیادی را در زانوی خود تحمل کند اما آنچه که تا هفته های پیش باعث شد درد مجتبی فراموش شود عشق به پیراهن استقلال بود که اجازه نمی داد درد جباری را هواداران متوجه شوند اما مدیران استقلال اکنون متوجه مصدومیت این بازیکن شده اند و قصد دارند خروج او را به  مصدومیت پای او ربط دهند .

مدیرانی که در ابتدای فصل می دانستند جباری از مدت ها پیش مصدوم بوده اما با او قرارداد بازی به بازی منعقد کردند و اکنون هم با جباری سر ناسازگاری دارند.

با تمام اتفاقات رخ داده در این روز ها میان مدیران استقلال و جباری در نهایت مسئولان آبی پوش به خوبی توپ را در زمین وینفرد شفر سرمربی آلمانی انداختند تا او قلم قرمز خود را روی نام جباری بکشد.

مجتبی جباری همچنان منتظر تصمیم هیئت‌مدیره و البته نظر نهایی وینفرد شفر سرمربی جدید تیم است و این در حالی است که  این روزها صحبت‌هایی هم درباره خداحافظی او از فوتبال به گوش می رسد.

شماره ۸ یاغی آبی ها همچنان منتظر است تا جوابی از مدیران باشگاه بگیرد تا در صورت تایید دوباره به استقلال باز گردد اما  به نظرمی رسد این بار او شانسی برای ورود به استقلال نداشته باشد.

همچنین به گوش می رسد که مجتبی جباری در نظر دارد پس از دیدار استقلالی ها در هفته نهم رقابت های لیگ برتر در پایان بازی به اردوی آبی پوشان برود تا شخص شفر تکلیف اش را تعیین کند که به طور حتم اگر این کار صورت بگیرد و شفر روی نام او خط قرمز بکشد این کار به مذاق جباری خوش نخواهد آمد و او ناراحت می شود .

با تمام صحبت های مطرح شده باید بدانیم جباری بازیکن محبوب و شماره ۸ یاغی در آستانه جدایی از استقلال است و دیگر قصد ندارد فوتبال بازی کند و تصمیم گرفته بدون بازی خداحافظی عطای کار در استقلال را به لقایش ببخشد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب