امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
۱۲:۲۰:۴۵ - جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پدیده گرسنگی کاملاً حذف می‌شود
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: دولت سیاست منسجم رفاهی را دنبال و با فقر غذایی مقابله کرده است و سال ۹۴ بطور کامل پدیده گرسنگی را حذف می کنیم. علی ربیعی افزود : ما می توانیم ادعا کنیم که براساس اندازه گیریهای که انجام شده است در این سال گرسنه ای در ایران […]

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: دولت سیاست منسجم رفاهی را دنبال و با فقر غذایی مقابله کرده است و سال ۹۴ بطور کامل پدیده گرسنگی را حذف می کنیم.

علی ربیعی افزود : ما می توانیم ادعا کنیم که براساس اندازه گیریهای که انجام شده است در این سال گرسنه ای در ایران نخواهد بود.

وی این اندازه گیری ها را بر اساس استانداردهای سازمان بهداشت جهانی دانست و گفت: تامین کالری ، پروتئین و ویتامین مورد نیاز را با طرح حمایت غذایی دنبال می کنیم که یکی از برنامه های تعریف شده و هدف دار دولت است.

وی مقابله با فقر سلامت را نیز برنامه دیگر دولت اعلام کرد و افزود : در کشورهای توسعه یافته نیز حتی به این اندازه که با فقر سلامت در ایران مبارزه شد، نتوانستند موفق باشند که یکی از موفقیت های بزرگ دولت است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، ربیعی همچنین یکی دیگر از برنامه دولت را مبارزه با فقر فرهنگی اعلام کرد و گفت : خوشبختانه  سند مبارزه با بی سوادی و محو بی سوادی در کمیسیون اجتماعی دولت در دست بررسی است و ما این سند را به گفتگوی اجتماعی خواهیم گذاشت و عرضه خواهیم کرد تا همگان درباره آن بحث کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب