امروز شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
20:39:42 - دوشنبه 27 ژانویه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پای دلالان به بازار مسکن مهر باز شد
پای دلالان به بازار مسکن مهر باز شد عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: ابلاغ مصوبه آزادسازی نقل و انتقال مسکن مهر توسط دولت باعث افزایش دلال بازی در بازار و حتی می تواند منجر به بالارفتن قیمت ها در بازار مسکن شود. علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به […]

عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: ابلاغ مصوبه آزادسازی نقل و انتقال مسکن مهر توسط دولت باعث افزایش دلال بازی در بازار و حتی می تواند منجر به بالارفتن قیمت ها در بازار مسکن شود.

علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ابلاغ مصوبه آزادسازی نقل و انتقال مسکن مهر توسط دولت، گفت: آزادسازی نقل و انتقال مسکن مهر به معنای شانه خالی کردن دولت از تکمیل واحدهای نیمه تمام این پروژه است و می‌توان عنوان کرد دولت با این مصوبه به نوعی خود را از تعهدات مسکن مهر خلاص می‌کند.

نماینده مردم سمنان و مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: فلسفه ساخت و ساز مسکن مهر، خانه دار کردن اقشار فاقد مسکن و ضعیف جامعه بود، اما به نظر می‌رسد با آزادسازی معاملات واحدهای مسکن مهر، این طرح از دست اقشار آسیب پذیر جامعه خارج شود.

وی تصریح کرد: ابلاغ مصوبه آزادسازی نقل و انقال مسکن مهر توسط دولت باعث افزایش دلال بازی در بازار مسکن شده و حتی می تواند منجر به بالارفتن قیمت مسکن شود.

خسروی اظهار کرد: اینکه گفته می‌شود با آزادسازی خرید و فروش مسکن مهر به متقاضیان جدید، زمینه حضور گروه‌های اجتماعی متعدد در سایت‌های مسکن مهر، فراهم می‌شود امری نادرست و غیرقابل تحقق است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: آزادسازی نقل وانتقال مسکن مهر باعث فقیرتر شدن اقشار آسیب پذیر و فاقد مسکن شده و برعکس می‌تواند درآمدزایی جدیدی را برای اقشار مرفه کشور ایجاد کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: افراد زیادی با هزاران امید و آرزو در طرح مسکن مهر ثبت نام کرده‌اند، اما نه‌تنها باید مبالغ بیشتری برای دریافت مسکن خود پرداخت کنند، بلکه با آزادسازی خرید و فروش مسکن مهر مشاهده می‌کنند که ملک آنها به راحتی در اختیار اقشار مرفه جامعه قرار می‌گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب