امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
۱۰:۰۸:۳۲ - سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ وزارت ارشاد به جای خالی وزیر در تجدید میثاق با امام و شهدا!
انتشار خبر جای خالی وزیر ارشاد در تجدید میثاق با امام و شهدا به مذاق وزارت ارشاد خوش نیامد و در جوابیه ای به خبر شهدای ایران واکنش نشان داد. به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران؛ یکم شهریور ماه یعنی یک هفته قبل رئیس جمهور روحانی هیأت دولت خود را برای تجدید پیمان […]

انتشار خبر جای خالی وزیر ارشاد در تجدید میثاق با امام و شهدا به مذاق وزارت ارشاد خوش نیامد و در جوابیه ای به خبر شهدای ایران واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران؛ یکم شهریور ماه یعنی یک هفته قبل رئیس جمهور روحانی هیأت دولت خود را برای تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی (ره) به حرم مطهر برد تا میثاقی دوباره با پیر کبیر انقلاب و شهدا ببندند اما جای خالی جنتی وزیر ارشاد در میان چهره های وزرای دولت یازدهم محسوس بود.

پاسخ وزارت ارشاد به جای خالی وزیر در تجدید میثاق با امام و شهدا!

پایگاه خبری شهدای ایران که مدتهاست می کوشد تا اعلام کند در شرایطی که معضلات فرهنگی کشور روز به روز زیاد شده است وزیر ارشاد باید حرکتی کرده تا از بار نگرانی دلسوزان فرهنگی کاسته شود و به ویژه حرکتی مثبت در راستای منویات مقام معظم رهبری برداشته شود با انتشار فیلم تجدید میثاق دولت با آرمانهای امام جای خالی وزیر ارشاد را اعلام کرد و صرفا در خبری اظهار داشت: کاش وزیر ارشاد هم در این مراسم حضور پیدا می کرد به خصوص در شرایطی که انتقاد های بسیاری به این حوزه وارد می شود و شاید این حضور علی جنتی از بار این فشار ها می کاست اما گویی دلسوزی خبرنگار شهدای ایران به مذاق وزارت خانه فرهنگ و ارشاد خوش نیامد و بابک دربیگی مشاور و رئیس حوزه ریاست این وزارت خانه در نامه ای به شهدای ایران نوشت: در زمان حضور اعضای هیأت دولت در مرقد امام (ره) وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای شرکت در آینن بزرگداشت ابو علی سینا در شهرستان همدان به سر می برده اند».

اما این همایش که حکمت سینایی نام داشت و به مناسبت روز پزشک برگزار شد چه ارتباطی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد؟!

بی شک پایگاه خبری شهدای ایران بر خود واجب می داند در شرایطی که یک نصیحت و دلسوزی چنان گران آمده است که جوابیه ارسال می شود اعلام کند اگر به جای وزیر ارشاد بودم:

اولا: در همایش بزرگداشت روز پزشک شرکت نمی کردم چرا که سال های سال است که روز اول هفته دولت همه دولتها از چپ گرفته تا راست با آرمانهای امام تجدید میثاق می کنند مگر ….

ثانیاً: شرکت در روز بزرگداشت پزشک اساسا وظیفه وزیر فرهنگ و ارشاد نبوده بلکه به وزارت خانه بهداشت و درمان مرتبط می شود.

ثالثاً: تجدید میثاق با آرمانهای ابوعلی سینا اساسا وظیفه یک وزیر در هفته دولت نیست بلکه باید  تاج گل را تقدیم حرم امام می کرد.

رابعاً: اصلا مگر می شود در جمع پزشکان یک مرد فرهنگی سخن بگوید؟! چرا که باید پزشک بود تا حرف دل پزشکان را فهمید.

خامسا: از دور سلام دادن به امام و شهدا کجا و از نزدیک بر مزارشان قول دادن و عهد بستن کجا….

پاسخ وزارت ارشاد به جای خالی وزیر در تجدید میثاق با امام و شهدا!

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب