امروز سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
۲۲:۳۶:۵۱ - یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح ترمینال بجستان در آینده نزدیک
شهردار بجستان از افتتاح پایانه مسافربری در آینده نه چندان دور خبر داد. مرتضی رئیسی شهردار بجستان در گفتگو با بجستان نیوز گفت: یکی از ضروریات شهرستان بجستان با توجه به جمعیت زیادی که دارد، احداث پایانه مسافربری می باشد که ساخت ترمینال و پایانه مسافربری بر عهده شهرداری است.  خوشبختانه کلنگ پایانه مسافربری شهرستان […]

DSCF5089

شهردار بجستان از افتتاح پایانه مسافربری در آینده نه چندان دور خبر داد.

مرتضی رئیسی شهردار بجستان در گفتگو با بجستان نیوز گفت: یکی از ضروریات شهرستان بجستان با توجه به جمعیت زیادی که دارد، احداث پایانه مسافربری می باشد که ساخت ترمینال و پایانه مسافربری بر عهده شهرداری است.  خوشبختانه کلنگ پایانه مسافربری شهرستان  در سال 90 زده شده است.

رئیسی عنوان داشت: بودجه ای که برای ساخت پایانه مسافربری بجستان در نظر گرفته شده 600 میلیون تومان می باشد که خوشبختانه تا کنون 200 میلیون تومان آن دریافت شده و و پیشرفت نسبتا” خوبی هم داشته است.

وی افزود: پیشرفت کار درقسمت ساختمان و بنای ترمینال حدود 90% برآورد می شود ولی در قسمت محوطه هیچ اقدامی صورت نگرفته و باید دیوارکشی آن تکمیل شود همچنین باید در داخل محوطه بلوکه گذاری ، بلوار کشی ، آسفالت داخل محوطه ، ایجاد فضای سبز وگل کاری و … صورت گیرد که کمی زمانبر خواهد بود.

رئیسی در پایان گفت: امیدواریم با اعتباراتی که دریافت می کنیم تا عید نوروز سال 93 پایانه مسافربری افتتاح شود و در آینده نچندان دور به بهره برداری برسد. پایانه مسافر بری  با همکاری شرکتهای مسافربری که باید در آنجا مستقر شوند کار خود را آغاز خواهد کرد.   

DSCF5087

DSCF5090

DSCF5088

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب