امروز پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
9:15:57 - یکشنبه 27 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورود بیش از ۶ میلیون مسافر به خراسان رضوی
سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: 6 میلیون و ۲۹۳ هزار و ۹۴ مسافر از ۲۵ اسفند تا پایان روز ۵ فروردین ماه به استان خراسان رضوی سفر کرده اند. به گزارش بجستان نیوز، محمد حسن واحدی در گفتگو با مشهد پیام، در خصوص آخرین آمار ورودی مسافرین نوروزی به استان خراسان رضوی با […]

سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: 6 میلیون و ۲۹۳ هزار و ۹۴ مسافر از ۲۵ اسفند تا پایان روز ۵ فروردین ماه به استان خراسان رضوی سفر کرده اند.

139401141617152725035744-205x153

به گزارش بجستان نیوز، محمد حسن واحدی در گفتگو با مشهد پیام، در خصوص آخرین آمار ورودی مسافرین نوروزی به استان خراسان رضوی با بیان اینکه تاکنون ۶ میلیون و ۲۹۳ هزار و ۹۴ مسافر به خراسان رضوی از ۲۵ اسفند تا پایان روز ۵ فروردین ماه سفر کرده اند، اظهار داشت: این سفر ها از ۴ طریق ریلی، هوایی، شخصی و ناوگان عمومی جاده ای بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه ۱۴ هزار و ۹۱۶ نفر از خدمات هوایی استفاده کرده اند، افزود: ۲۷ هزار نفر از مسیر ریلی، ۶۷ هزار و ۹۳۴ نفر با وسایل حمل و نقل عمومی جاده ای و یک میلیون و ۲۹۸ هزار و ۸۶ نفر با استفاده از وسایل نقلیه شخصی مسافرت کرده اند.

 

سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی تصریح کرد: مقصد چهار میلیون و ۱۱ هزار و ۷۲ نفر از آنان مشهد مقدس بوده است.

 

واحدی خاطر نشان کرد: از مسافران مشهد ۱۴ هزار و ۷۹۶ نفر از مسیر هوایی، ۲۷ هزار نفر از راه ریلی، ۴۸ هزار و ۵۲۴ نفر با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی جاده ای و سه میلیون و ۱۰۸ هزار و ۵۲ نفر با وسایل حمل و نقل شخصی استفاده کرده اند.

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب