امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
9:00:53 - دوشنبه 19 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه یونسی:
ورود استان قدس به اشتغال زایی قابل تحسین است/ مردم منتظر حضور تولیت آستان قدس رضوی دربجستان هستند
امام جمعه یونسی ضمن دعوت از تولیت آستان قدس رضوی به منطقه محروم شهرستان بجستان گفت: ورود استان قدس به حوزه اشتغال زایی قابل تحصین است و با توجه به اینکه منطقه ما، منطقه ای محروم است نیاز به توجه بیشتر دارد و امیدواریم با حضور استان قدس در این منطقه اتفاقات میمونی که تا به امروز نیافتاده منبعد رقم بخورد و مردم شاهد نقطه عطفی در شکوفایی اشتغال باشند.

حجت السلام سید محمدحسن سجادی زاده امام جمعه بخش یونسی در گفت‌وگو با خبرنگار بجستان‌نیوز به کمک های استان قدس در بخش یونسی شهرستان بجستان پرداخت و اظهار کرد: با توجه به حکم رهبری برای تولیت آستان قدس رضوی  دو نکته مهم داشت، کمک به زائران بویژه ضعفا و مستضعفین و همچنین توجه به مجاورین خصوصا فقرا و محرومین بود و رویکرد و توجه حجت الاسلام رئیسی  در این زمینه قابل قبول است.

 

حجت الاسلام سجادی زاده ادامه داد: بعد از تاسیس یک معاونت کامل برای این بخش، برکات آن در منطقه ما و بخش یونسی ملموس بود، و تغییرات فاحش آن درک شد. در همین راستا مشاهده شد، توجه به زائرین کم بضاعت، فراهم کردن امکانات زیارت مخصوصا زائر اولی ها و محرومان و همچنین توجه به خانواده های مستضعف و ارسال بسته های غذایی از اقدامات ارزشمند استان قدس در بخش یونسی بود که حاکی روحیه محرومیت زدایی تولیت  این استان مقدس دارد.

 

وی به مشکلات بخش یونسی پرداخت و اذعان کرد:  ورود استان قدس در راستای اشتغال زایی قابل تحسین است و با توجه به اینکه منطقه ما، منطقه ای محروم است نیاز به توجه بیشتر دارد و امیدواریم با حضور استان قدس در این منطقه اتفاقات میمونی  که تا به امروز نیافتاده منبعد بیافتد و مردم شاهد نقطه عطفی در شکوفایی اشتغال باشند.

 

امام جمعه یونسی  در پایان ضمن دعوت از تولیت استان قدس رضوی به شهرستان خاطر نشان کرد: حضور استان قدس رضوی به بخش یونسی و شهرستان بجستان میتواند زمینه شناخت بهتر و لمس محرومیت این منطقه را برای تولیت آستان قدس داشته باشد.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب