امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
22:55:14 - سه‌شنبه 14 آوریل 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واكنش دانشجويان دانشگاه پيام نور بجستان در مقابل جنايت آل سعود
دانشجویان دانشگاه پيام نور بجستان که در برابر جنایات آل سعود در یمن، اجرای سیاست‌های آمریکا در منطقه و تعرض به 2 نوجوان ایرانی خونشان به جوش آمده است امروز با تجمع اعتراضي  رفتار شنیع آل سعود را محکوم کردند. به گزارش خبرنگار بجستان نيوز: انتشار خبر تعرض ماموران سعودی به دو نوجوان زائر ایرانی و […]

DSCF4993

دانشجویان دانشگاه پيام نور بجستان که در برابر جنایات آل سعود در یمن، اجرای سیاست‌های آمریکا در منطقه و تعرض به 2 نوجوان ایرانی خونشان به جوش آمده است امروز با تجمع اعتراضي  رفتار شنیع آل سعود را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار بجستان نيوز:

انتشار خبر تعرض ماموران سعودی به دو نوجوان زائر ایرانی و فضای ناامن کشور عربستان برای گردشگران مذهبی و زائرانی که به امید زیارت حرم امن الهی به عربستان سفر می‌کنند، داغ جنایات رژیم منحوس آل سعود، در مراسم حج سال 1366 را در اذهان و قلوب مومنان زنده کرد.

حال آنکه آل سعود به پشتوانه حمایت‌های آمریکایی، برای جنایات خود به مرزهای عربستان هم بسنده نکرده و برای اجرای سیاست‌های آمریکا در منطقه اقدامات سفاکانه دیگری را هم انجام می‌دهددر همين راستا دانشجويان بجستاني در مقابل اين حركت ضد حقوق بشر سوكت را پيشه نكردند و در تجمعي در محل دانشگاه پيام نور بجستان اعتراض خود را به آل سعود را بيان كردند.

شعار تجمع‌کنندگان: آقای رئیس جمهور اعتبار پاسپورت ایرانی چه شد؟/ ما خواستار محاکمه عاملان فرودگاه جده هستیم/ دولت با جنایت فرودگاه جده قاطعانه برخورد کند/ تجاوز جده ریشه سیاسی دارد،نه اخلاقی/ مرگ بر آل سعود/ این جنایت تجاوز یک دولت به دولت دیگر بود/ آل یهود آل سعود پیوندتان مبارک

DSCF4996

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب