امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۲۱:۳۲:۲۹ - پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هند حواله 200 میلیارد روپیه به ایران را بررسی می کند
دهلی نو- ایرنا- یک نشریه هندی نوشت:سازمان مالی هند حواله 200 میلیارد روپیه ای مربوط به تجارت بین هند وایران را بررسی می کند. به گزارش ایرنا، مجله ایندیا تودی روزگذشته درگزارشی نوشت: سازمان مالی هند یک حواله بانکی را که طبق آن 200 میلیارد روپیه به خارج از این کشور از جمله دبی وسپس […]

دهلی نو- ایرنا- یک نشریه هندی نوشت:سازمان مالی هند حواله 200 میلیارد روپیه ای مربوط به تجارت بین هند وایران را بررسی می کند.

به گزارش ایرنا، مجله ایندیا تودی روزگذشته درگزارشی نوشت: سازمان مالی هند یک حواله بانکی را که طبق آن 200 میلیارد روپیه به خارج از این کشور از جمله دبی وسپس ایران پرداخت می شود؛ بررسی می کند.

دراین گزارش گفته شده است که این سازمان عملکرد همه بازرگانان هندی درگیر درانجام معاملات تجاری را با کشورهای آسیای میانه بخصوص ایران و جمهوری آذربایجان را بررسی می کند.

براساس این گزارش گفته می شود که این مبلغ مربوط به شرکت های صادراتی و تجاری درایران ومناطق همجوار مربوط می شود.

سازمان مالی هند همچنین اعلام کرده است که دراین خصوص بانک یوکو نیز در خصوص نقش وی تحت نظر گرفته شده است .

حجم مبادلات تجاری بین ایران وهند درسال گذشته به 15میلیارد دلار رسید و مسوولان دوکشور افزایش این میزان به 25 میلیارد دلار درپنج سال آینده را در نظر گرفته اند.

هند دومین خریدار نفت ایران بعد ازچین است وبعد ازتحریم های ظالمانه کشورهای غربی بر سر برنامه هسته ای ایران انتقال وجوه حاصل از فروش نفت با مشکل مواجه شد.

براساس توافق دو کشور 45 درصد ازپول حاصل ازفروش نفت ایران به هند با روپیه وبقیه با ارز خارجی پرداخت می شود.

اخیرا برخی ازشرکت های هندی پیشنهاد کرده اند پول حاصل از صادرات فولاد به ایران را از حساب ذخیره شده پول نفت دربانک های هندی برداشت کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب