امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۱۱:۵۵:۲۸ - یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همايش بزرگ كوير نوردي در بجستان
همایش کویرنوردی با حضور بیش از دویست گردشگر از شهرهای مختلف خراسان رضوی از جمله کاشمر ، تربت حیدریه ، گناباد ، مشهد ، سبزوار ، قوچان و… در شهر یونسی برگزار شد. به گزارش خبرنگار بجستان نيوز: برنامه این همایش بازدید از آثار تاریخی شهر یونسی، اقامت در کاروانسرا و اجرای برنامه های فرهنگی […]

همایش کویرنوردی با حضور بیش از دویست گردشگر از شهرهای مختلف خراسان رضوی از جمله کاشمر ، تربت حیدریه ، گناباد ، مشهد ، سبزوار ، قوچان و… در شهر یونسی برگزار شد.

gardesh%209

به گزارش خبرنگار بجستان نيوز: برنامه این همایش بازدید از آثار تاریخی شهر یونسی، اقامت در کاروانسرا و اجرای برنامه های فرهنگی در قالب همایش و نیز بازدید از جاذبه های گردشگری یونسی از جمله کویر ریگ بلند  یونسی و دریاچه کال شور بود.

مجری این همایش هیئت کوهنوردی ترنم باران شهرستان تربت حیدریه با همکاری بخشداری ،شهرداری، شورای اسلامی شهر، ادارات میراث فرهنگی و ورزش و جوانان و فعال حوزه گردشگری شهر یونسی  جناب آقای عباس عشقی بودند.

با توجه به وجود جاذبه های گردشگری شهرستان بجستان و بویژه شهر یونسی و روستاهای تابعه این بخش و همچنین قرار گرفتن آن در حاشیه جاده آسیایی و مسیر عبور زائران حضرت امام رضا(ع) امید است  با استمرار اینگونه مراسم شاهد تحول صنعت گردشگری شهرستان بجستان باشیم.

سید کاظم نظام ، بخشدار یونسی با اعلام این خبر به وجود غارهای بلور ، تک سرا و آغول سوخته دربخش و حضور کوه نوردان و غارنوردان استانی و کشوری در منطقه اشاره نموده و افزود :این ظرفیت های گردشگری می تواند ایجاد هیئت کوهنوردی شهرستان بجستان و تعامل بیشتر این هیئت در توسعه فعالیت های مرتبط با هیئات کوهنوردی شهرستانهای مجاور و مرکز استان را بدنبال داشته باشد.

ايشان در پايان از زحمات ارزنده قادري رئيس اداره هلال احمر بجستان كه همكاري چشمگيري در برپايي اين همايش داشت قدرداني نمود.

gardesh%206gardesh%201 gardesh%208 gardesh%204 gardesh%207 gardesh%202 gardesh%205 gardesh%203

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب