امروز پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
23:47:35 - سه‌شنبه 28 ژانویه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقشه ناشیانه زورگیر خشن
نقشه ناشیانه زورگیر خشن وسوسه دلارهای امانتی یک دوست کافی بود تا نقشه‌ای ناشیانه از یک زورگیری جنایی طراحی شود. به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، وسوسه دلارهای امانتی یک دوست کافی بود تا نقشه‌ای ناشیانه از یک زورگیری جنایی طراحی شود. ساعت 5/10 شب یکشنبه 15 دی‌ماه سال جاری مردی در تماس با پلیس […]

نقشه ناشیانه زورگیر خشن
وسوسه دلارهای امانتی یک دوست کافی بود تا نقشه‌ای ناشیانه از یک زورگیری جنایی طراحی شود.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، وسوسه دلارهای امانتی یک دوست کافی بود تا نقشه‌ای ناشیانه از یک زورگیری جنایی طراحی شود.

ساعت 5/10 شب یکشنبه 15 دی‌ماه سال جاری مردی در تماس با پلیس 110 از گرفتارشدن در دام دو زورگیر خشن خبر داد.
با گزارش این سرقت خشن تیمی از مأموران کلانتری 16 آبادان در خیابان دبستان حاضر شده و با جوان 27 ساله‌ای که دست چپ و سرش هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود روبه‌رو شدند.
علی در ادعاهایش به مأموران گفت: یکی از دوستانم 60 هزار دلار در اختیارم گذاشته بود تا آن‌ها را به ریال تبدیل کنم که در مسیر خانه دو جوان موتورسوار در حالی که قمه به دست بودند جلوی راهم را گرفته و در حالی که بی‌رحمانه ضرباتی به من می‌زدند با تهدید به مرگ همه دلارها را گرفته و پا به فرار گذاشتند.
وی افزود: من یک دستفروش هستم و نمی‌‌دانم چطور می‌توانم آن همه پول را به دوست قدیمی‌ام برگردانم.
مأموران در گام نخست «علی» را برای درمان به بیمارستان انتقال دادند و برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر، محل زورگیری را تحت بررسی قرار دادند و به چند دوربین مداربسته برخوردند.
مأموران در بازدید فیلم‌های دوربین‌های مداربسته به سرنخی نرسیدند و هیچ تصویری که نشان از زورگیری در آن زمان داشته باشد به دست نیاوردند.
با مرموز بودن این زورگیری خشن تیمی از مأموران برای افشای راز این زورگیری وارد عمل شدند.کارآگاهان بار دیگر «علی» را تحت بازجویی قرار دادند و این مرد رازگشایی کرد.
«علی» در اعترافاتش گفت: پول‌ها برای دوستم بود، وسوسه شدم و اگر تا آخر عمر صبح تا شب دستفروشی می‌کردم نمی‌توانستم 180 میلیون تومان پول به دست بیاورم.
وی افزود: به فکر سرقت دلارها افتادم و نقشه‌ای را طراحی کردم، اما فکر نمی‌کردم دستگیر شوم.«علی» درباره ماجرای زورگیری گفت: برای این‌که نقشه زورگیری واقعی باشد با چاقو روی دستم ضربه‌ای زدم و بعد سرم را زخمی کردم تا داستان درست جلوه داده شود سپس با پلیس تماس گرفتم تا به دنبال دزدان خیالی باشد و من نیز به راحتی پول‌ها را به جیب بزنم.با اعترافات «علی»، دوستش وقتی در جریان این دروغ‌پردازی قرار گرفت خواست او به زندان بیفتد چون از اعتماد وی سوءاستفاده کرده بود.
سرهنگ رحمانی رئیس پلیس آگاهی آبادان به شوک گفت: این مجرم پس از افشای نقشه‌اش برای رهایی از زندان پیشنهاد رشوه 60 میلیون تومانی به مأموران داد که این پیشنهاد نیز به پرونده‌اش اضافه شده و برای بررسی‌های بیشتر در اختیار مأموران قرار گرفته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب