امروز شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
0:31:53 - دوشنبه 10 مارس 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ممنوعیت ازدواج مهمانداران زن!
ممنوعیت ازدواج مهمانداران زن!   پایگاه خبری تحلیلی بی باک ـ مهمترین عناوین بین الملل: شرکت هواپیمایی قطر از سیاست‌های عجیب خود در خصوص منع ازدواج و باردار شدن مهمانداران زن این خطوط هوایی دفاع کرد. به گزارش جهان،فدراسیون بینالمللی کارگران حمل و نقل، پیشتر شرکت هواپیمایی قطر را به علت کنترل زندگی خصوصی کارکنان […]

ممنوعیت ازدواج مهمانداران زن!

 

پایگاه خبری تحلیلی بی باک ـ مهمترین عناوین بین الملل:

شرکت هواپیمایی قطر از سیاست‌های عجیب خود در خصوص منع ازدواج و باردار شدن مهمانداران زن این خطوط هوایی دفاع کرد. به گزارش جهان،فدراسیون بینالمللی کارگران حمل و نقل، پیشتر شرکت هواپیمایی قطر را به علت کنترل زندگی خصوصی کارکنان خود و وضع قوانین ممنوعیت برخی کارکنان زن این شرکت از ازداواج و باردار شدن، مورد انتقاد قرار داده بود.
به گزارش العالم، پایگاه اینترنتی ميدل ايست آنلاين، نوشت: اکبر البکر، مدیر عامل شرکت هواپیمایی قطر در واکنش به این انتقادها، پیروزی قطر برای میزبانی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ را به عنوان علت این گونه حملات به قطر مطرح کرده است.

البکر افزود: براساس قوانین داخلی، زنان مهمانداری که باردار شوند، حق پرواز ندارند و با توجه به این که شرکت هواپیمایی فرصت شغلی زمینی کافی برای این افراد ندارد، این دسته از مهمانداران در اغلب موارد باید کار خود را رها کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب