امروز چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷
۱۵:۳۸:۵۴ - پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معدوم سازی تجهیزات ماهواره‌ای در بجستان+عکس
ماهواره‌ها از آسیب‌های اجتماعی ست که کیان خانواده‌ها را از هم می‌پاشاند و دستگاه قضا در بجستان جهت پیشگیری از این آسیب‌ها اقدام به جمع‌آوری و معدوم‌سازی ماهواره‌ها نمود.

به گزارش بجستان نیوز، ساعتی پیش هم‌زمان با روز عفاف و حجاب طرح معدوم‌سازی تجهیزات ماهواره‌ای در بجستان اجرا شد محسن مهاجریان دادستان بجستان ضمن توجه به اهمیت خانواده اظهار کرد:‌ اجتماع و جامعه از خانواده تشکیل‌شده و خانواده در معرض آسیب‌های اجتماعی زیادی می‌باشد که یکی از آن آسیب‌های اجتماعی که خانواده‌ها را تهدید می‌کند ماهواره می‌باشد که در شهرستان بجستان شاهد تأثیرپذیری کمی از‌ آن هستیم،‌ ولی نباید در برابر حتی آسیب‌های اندک، بی‌توجه باشیم.

 

دادستان بجستان ضمن توجه به وظیفه دستگاه قضا در برابر آسیب‌های جامعه گفت: مردم بجستان مردم متدینی هستند ولی باید نسبت به این خطرات حساسیت داشته باشند که نقش مؤثری را در پیشگیری دارند و بخشی از پیشگیری‌ها وظیفه دستگاه قضاست، ویکی از اقدامات پیشگیری اجرای علنی حکم و یا فرهنگ‌سازی در رسانه‌ها بوده.

 

وی ضمن توجه اهداف شبکه‌های ماهواره‌ای عنوان کرد: در دنیا بیش از ۹ هزار شبکه ماهواره وجود که در ایران حدود نیمی از آن قابل دریافت است و ۱۷۰ هزار شبکه ماهواره‌ای وجود دارد که باهدف از هم پاشیدن کیان خانواده در حال انجام فعالیت می‌باشند.

 

محسن مهاجریان دادستان بجستان در پایان تصریح کرد: ماهواره همچون غولی ست که آسیب‌های غیر جبرانی را دارد، ترویج خشونت، تضعیف اعتقادات مردم، سست کردن پایه‌های دینی که در این راستا امروز شاهد معدوم‌سازی ۶۸ قطعه دیش،‌۳۶ قطعه رسیور و ۷۴ قطعه LMB هستیم و اعلام می‌کنیم اگر شهروندی به‌صورت اختیاری و داوطلبانه اقدام به تحویل تجهیزات ماهواره‌ای خود به نیروی انتظامی کند، پرونده قضایی برای وی صادر نخواهد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب