امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
۱۴:۴۶:۰۰ - جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه بجستان:
مسئولان بدانند رمز ماندگاری انقلاب مردمی بودن آن است
امام جمعه بجستان گفت: انقلاب ما که بر گرفته از اسلام و دین می باشد نیز رمز جاودانگی آن در مرحله اول مردمی بودن آن است و باتوجه به اینکه دشمن قوی و مسلح بوده ولی مردم با دست خالی و کمترین امکانات بر دشمن پیروز شدند و اگر اسلامی بودن و مردمی بودن نباشد ماندگار نمی بود.

حجت الاسلام حسین وحیدی امام جمعه بجستان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به ایات قران توطئه های دشمنان را دائم و پی در پی دانست واظهار کرد: قصه نور و انقلاب را همانند فوت کردن در نور خورشید است که با همراهی مردم همیشه مستدام و پایدار خواهد بود.

 

وی ادامه داد: اسلام نوری است که ۱۴ قرن از طلوع آن می گذرد نه تنها کم نور و خاموش نشده بلکه پر فروغ تر در یک کلام افتابی است که همیشه مستدام خواهد بود.

 

حجت الاسلام وحیدی اذعان کرد: انقلاب ما که بر گرفته از اسلام و دین می باشد نیز رمز جاودانگی آن در مرحله اول مردمی بودن آن است و باتوجه به اینکه دشمن قوی و مسلح بوده ولی مردم با دست خالی و کمترین امکانات بر دشمن پیروز شدند و اگر اسلامی بودن و مردمی بودن نباشد  ماندگار نمی بود.

 

امام جمعه بجستان ضمن بیان اینکه مدیران باید با انقلاب همراه باشند تصریح کرد: اگر قدرت و ثروت بدور از منابع فرهنگی و تقوا در بین مدیران رواج پیدا کند گسل ایجاد شده و زمینه ساز شکست نیز خواهد بود.

 

حجت الاسلام وحیدی با تاکید و در خواست اینکه باید مردم را حفظ کنیم خاطرنشان کرد: اگر امروز مردم حضور پیدا می‌کنند دلایلی دارد و آن اینست که اول تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب کنند دوم اینکه بازدارنده توطئه های دشمن می باشند. و این مردمی که در این راه هزینه کرده اند و فرزند داده اند و شهید داده اند و کسی فکر نکند که اینان فرزندانشان را دوست ندارند چرا دوست داشته اند و اینجاست که حاکم اسلامی بدون مردم شکست خواهد خورد.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب