امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
۰:۱۲:۲۳ - شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم در حال فرار از قلعه‌رئیسی هستند
شهردار قلعه‌رئیسی گفت: باید گفت مردم در حال فرار از قلعه‌رئیسی هستند نه مهاجرت به گزارش بولتن نیوز،  از چاروسا، صابر پیکر صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: به دلیل مشکلات رفاهی که در سطح شهر قلعه‌رئیسی وجود دارد مردم ناچار به مهاجرت هستند. وی ادامه داد: نبود گاز خانگی مهم‌ترین معضل شهر قلعه رئیسی […]

شهردار قلعه‌رئیسی گفت: باید گفت مردم در حال فرار از قلعه‌رئیسی هستند نه مهاجرت
به گزارش بولتن نیوز،  از چاروسا، صابر پیکر صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: به دلیل مشکلات رفاهی که در سطح شهر قلعه‌رئیسی وجود دارد مردم ناچار به مهاجرت هستند.

وی ادامه داد: نبود گاز خانگی مهم‌ترین معضل شهر قلعه رئیسی در حوزه مشکلات عمرانی به شمار می‌آید و مردم یکی از علت‌های مهاجرت به شهرها را نبود گاز در شهر خود می‌دانند.

شهردار قلعه رئیسی افزود: نبود گاز در این شهر علاوه بر مهاجرت مشکلات دیگری را به همراه دارد از جمله مصرف زیاد نفت سفید، استفاده از درختان و نابودی جنگل و چندین مشکل دیگر که قبلاً هم به آن‌ها پرداخته شده است.

پیکر نبود امکانات ورزشی را مهم‌ترین مشکل حوزه اجتماعی و ورزشی شهر عنوان کرد و گفت: برای دارا بودن جامعه و جوانانی سالم مستلزم ایجاد فرصت مناسب با امکانات مورد نیاز هستیم اما این خلاء در این شهر احساس می‌شود و جوانان از داشتن یک زمین ورزشی استاندارد بی‌بهره‌اند.

وی افزود: در بخش و شهری با جمعیت 20 هزار نفری پسندیده نیست که زمین ورزشی وجود نداشته باشد که در این امر جوانان نسبت به امکانات ورزشی مجبور به مهاجرت هستند.

پیکر خاطرنشان کرد: مشکل راه ارتباطی بین این بخش و شهرستان دیگر مشکلی می‌تواند باشد که مردم را وادار به مهاجرت کند که مسئولان باید در این زمینه اقداماتی اتخاذ کنند.

این مسئول تصریح کرد: مستقل نبودن بیشتر ادارات این بخش که بسیاری از مردم با هزینه‌های بسیار برای یک امضا به شهرستان کهگیلویه سفر می‌کنند از دیگر مشکلاتی است که زمینه مهاجرت و یا بهتر بگوییم فرار مردم را از این منطقه فراهم می‌کند.

پیکر عنوان کرد: بیکاری جوانان بخش و شهر قلعه رئیسی با اینکه ظرفیت‌های بسیاری دارند ولی از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌شود دلیل دیگر مهاجرت است.

وی به فضاهای آموزشی هم اشاره‌ای کرد و گفت: اگر به بسیاری از امکانات آموزشی این بخش سری بزنیم خواهیم دید که دانش‌آموزان در چه امکاناتی درس می‌خوانند و نسبت به امکانات آموزشی مشکلاتی را دارند و مردم اکنون برای پیشرفت فرزندان خود مجبور به مهاجرت هستند.

پیکر افزود: در هر ماه یک تا 2 پروانه ساخت در این شهر بیشتر صادر نمی‌کنیم و علت آن هم مهاجرت مردم و عدم ساخت و ساز در این شهر است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب