امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۲۱:۲۴:۰۲ - سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردانگی مغازه‌دار خرم‌آبادی
کاسب امانتدار خرم‌آبادی۵۲۰ میلیون تومان پول پیدا شده را به صاحبش برگرداند. به گزارش افکارنیوز، کامبیز پیرداد بیرانونده ساکن بیرانشهر از توابع شهرستان خرم آباد، کیف حاوی۱۷۰ میلیون پول نقد، چند قطعه کارت عابربانک به مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان همراه رمز کارت ها، چند فقره چک حامل، برخی مدارک از جمله سند ملک مسکونی، فاکتورهای دفاتر […]

کاسب امانتدار خرم‌آبادی۵۲۰ میلیون تومان پول پیدا شده را به صاحبش برگرداند.
به گزارش افکارنیوز، کامبیز پیرداد بیرانونده ساکن بیرانشهر از توابع شهرستان خرم آباد، کیف حاوی۱۷۰ میلیون پول نقد، چند قطعه کارت عابربانک به مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان همراه رمز کارت ها، چند فقره چک حامل، برخی مدارک از جمله سند ملک مسکونی، فاکتورهای دفاتر حساب و اوراق بهادار در مجموع به ارزش ۵۲۰ میلون تومان را به صاحبش برگرداند.

این شهروند امانتدار می گوید: ظهر پنجشنبه به خرم آباد رفتم تا برای مغازه ام جنس تهیه کنم. پس از خرید و مراجعه به منزل، خانواده ام به من خبر دادند یک کیف پر از پول را روی بلوار جلوی مغازه پیدا کرده و کسی سراغی از کیف نگرفته است.

بیرانوند افزود: در بررسی فاکتورهای داخل کیف شماره تلفن صاحب مال را که از ساکنان همدان است یافته و در تماس تلفنی با وی، روز جمعه کیف را با محتویاتش تحویل او دادم.

صاحب پول گمشده با قدردانی از اقدام خداپسندانه این شهروند امانتدار خرم آبادی گفته در راه برگشت از خوزستان به همدان جلوی مغازه کوچکی در بیرانشهر خرم آباد توقف کردم که پس از خرید، کیف را روی بلوار جا گذاشتم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب