امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
۱۳:۳۸:۱۰ - جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مديريت آموزش و پرورش: بجستان جز سه رتبه برتر استان در كنكور سراسري
به گزارش خبرنگار بجستان نيوز: آقايي مديريت آموزش و پرورش در گفتگوي اختصاصي با بجستان نيوز گفت: آموزش و پرورش وزارت بسيار وسيعي از لحاظ جمعيت هدف و جمعيت همكاران و چه از لحاظ كاربرد اهداف اصلي  يعني دادن پرورش و آموزش به دانش آموزان به شمار مي رود كه لازمه آن برنامه ريزي دقيق […]

DSCF1162

به گزارش خبرنگار بجستان نيوز: آقايي مديريت آموزش و پرورش در گفتگوي اختصاصي با بجستان نيوز گفت: آموزش و پرورش وزارت بسيار وسيعي از لحاظ جمعيت هدف و جمعيت همكاران و چه از لحاظ كاربرد اهداف اصلي  يعني دادن پرورش و آموزش به دانش آموزان به شمار مي رود كه لازمه آن برنامه ريزي دقيق مي باشد در همين راستا آموزش و پرورش بجستان اقداماتي براي آماده سازي 79 مدرسه فعال تك شيفت شهرستان انجام داد. از مهمترين اين اقدامات پروژه عظيم مهر بود كه با تاكيد وزير محترم و مدير كل محترم همراه بود. از جمله مهمترين كارهاي پروژه مهر، برگزاري با شكوه روز اول مهر، تشكيل ستاد در قالب پروژه مهر كه تمام اعضا به وظايف خود آشناشدند، تزئين و زيبا سازي مدارس سطح شهرستان، دعوت از خيرين محترم در روز اول مهر در صبحگاه مدارس، حضور پيشكسوتان، فرماندار و امام جمعه و نماينده محترم مدير كل و ارسال جعبه مهرانه به مدارس سطح شهر بود.

ايشان در ادامه گفت: با توجه به اينكه بجستان جز سه رتبه برتر در كنكور سراسري در سطح استان مي باشد بايستي اقدامات لازم را فراهم نموده و اين اصل را تقويت نماييم.

اقايي در پايان دليل افت تحصيلي دانش آموزان را در بعضي مواقع توجه بيش از حد والدين به مسائل جانبي از جمله نوع مدرسه و … و تاكيدات بيش از حد والدين دانست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. محمد   ۱۳۹۳-۰۷-۰۴  

    آمدن دوباره امتحان  کنکور سراسری و این رتبه ها و موفقیت های  آموزش و پرورش بجستان از مدیریت معتدل حاج حسن حیدری نشات میگیرد کاش مسئولین آموزش و پرورش از ایشام یادی میکردند که در این موفقیت ها نقش بسزایی داشته است  


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب