امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۸:۴۴:۲۳ - یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با هفته دولت؛
مجهز ترین سالن آمفی‌تئاتر خراسان رضوی در بجستان افتتاح شد
همزمان با هفته دولت مجهزترین سالن آمفی تئاتر کانون پرورشی کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی در بجستان با اعتباری بالغ بر ۳ میلیاردو ۲۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش بجستان‌نیوز، مدیرعامل کانونهای پرورش فکری استان خراسان رضوی عصر روز گذشته در مراسم افتتاح سالن آمفی تئاتر شهر بجستان اظهار کرد: کلنگ این پروژه ۸ سال قبل به زمین خورده بود و روی زمین مانده بوده که طی دو سال گذسته با تخصیص اعتباری بالغ بر ۳میلیاردو ۹۶۰ میلیون ریال موفق به راه اندازی شدیم.

 

جواد محقق نیشابوری ادامه داد: این سالن با وجود دوریبن های مجهز و سیستم صوت و امکانات مورد استفاده شده در آن بهترین و مجهزترین سالن ما در استان است.

 

وی با ابراز امیدواری به اینکه این سالن بتواند تحولی در زمینه فکری، تربیتی و پر کردن اوقات مناسب و بهینه برای کودکان و نوجوانان شهرستان ایجاد کند اذعان کرد: در این مرکز کتاب کم داریم و کمبودهای مورد نیاز دیگری احساس می شود که امید است با همکاری استانداری و مسئولان دیگر این کمبودها جبران شود.

 

محقق تصریح کرد: از زمانی که در دو سال قبل مسئولیت این کانون در استان بر عهده من گذاشته شده با افتخار این مسئولیت سنگین تربیت نیروی انسانی و نسل آینده را بر عهده گرفته وبا زدودن زنگ حقارت‌ها و خودبینی ها و اعمال سلیقه های شخصی  با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت تحولی را در کانون ایجاد کرده ایم.

 

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی تاکید کرد: در سال ۹۴ مبلغ ۴۱ میلیارد ریال تومان اعتبار داشته ایم ولی در حال حاضر ۴۲ میلیارد ریال اعتبارمان است و در همه زمینه های فرهنگی و هنری رتبه اول کشوری را داریم و همه مراکزمان را از رکود خارج کرده ایم.

 

وی افزود: با توجه به اینکه در برنامه توسعه پنجم اعتبارات بسیار کمی داشته ایم در هفت ساله ششم ۳۶۰ درصد رشد داشته ایم و از ۷ درصد به ۲۵ درصد رسیده ایم، امیدواریم در ۵ سال آینده همه شهرستان‌های استان دارای مرکز بوده و افتتاح بعدی در بجستان نیز مرکز پرورش فکری کودکان و نوجوانان باشد.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب