امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
۲۰:۳۱:۰۶ - سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهاد رهبر نایب‌رئیس شد
به گزارش بی باک، علی طیب‌نیا طی احکام جداگانه‌ای، عیسی شهسوار خجسته، علیرضا فلاح میرزایی، علی‌اکبر رمزی، محمدقاسم پناهی و محمدرضا یزدی‌زاده را به سمت اعضای شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور منصوب کرد.در احکام انتصاب نامبردگان آمده است: با توجه به اهمیت نظام مالیاتی کشور و ضرورت تحقق برنامه های آن از جمله استقرار کامل […]

به گزارش بی باک، علی طیب‌نیا طی احکام جداگانه‌ای، عیسی شهسوار خجسته، علیرضا فلاح میرزایی، علی‌اکبر رمزی، محمدقاسم پناهی و محمدرضا یزدی‌زاده را به سمت اعضای شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور منصوب کرد.در احکام انتصاب نامبردگان آمده است: با توجه به اهمیت نظام مالیاتی کشور و ضرورت تحقق برنامه های آن از جمله استقرار کامل طرح جامع اطلاعات مالیاتی، گسترش و بهبود سیستم مالیات بر ارزش افزوده و تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز، شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور در حوزه این وزارت تشکیل می‌گردد تا به صورت مستمر نسبت به هدایت کلی و ارزیابی نحوه اجرای برنامه های طرح تحول مالیاتی اقدام نماید.

نظر به تعهد، تخصص و توانمندی های ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «اعضای شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور» منصوب می شوید.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین در حکمی جداگانه «فرهاد رهبر» را به سمت عضو و نایب رییس شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور منصوب کرد.

در حکم انتصاب فرهاد رهبر آمده است، با توجه به اهمیت نظام مالیاتی کشور و ضرورت تحقق برنامه‌های آن از جمله استقرار کامل طرح جامع اطلاعات مالیاتی، گسترش و بهبود سیستم مالیات بر ارزش افزوده و تقویت زیرساخت های مورد نیاز، شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور در حوزه این وزارت تشکیل می‌شود تا به صورت مستمر نسبت به هدایت کلی و ارزیابی نحوه اجرای برنامه های طرح تحول مالیاتی اقدام نماید.

نظر به تعهد، تخصص و توانمندی های ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو و نایب رئیس شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور» منصوب می شوید.

توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب