امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
23:11:19 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار: مردم آماده باشند، اما نگران نباشند
در پی زلزله ساعاتی پیش و در نشست ستاد بحران بجستان فرماندار از مردم خواست تا آماده باشند و تاکید کرد نگران نباشند.

نشست ستاد بحران بجستان ساعاتی پس از زلزله بخش یونسی  این شهرستان در محل سالن کنفرانس فرمانداری با حضور اعضای این ستاد برگزار شد. حسین ابراهیمی فرماندار بجستان ضمن تاکید به آماده باش همه ادارات در مواجه با هرگونه خطر احتمالی از خبرنگاران خواست تا  با اطلاع رسانی درست مردم را برای هر گونه اتفاقی آماده کنند و این اطلاع رسانی ها زمینه‌ای برای تشویش اذهان عمومی نباشد.

 

فرماندار در ادامه از بخشداران  خواست تا با همکارای دهیاران، شهرداری ها و ادارت،  دستگاه لجستیکی به حالت آماده در بیاورند. ابراهیمی در ادامه ضمن قرائت دستوالعمل ستاد بحران به تک تک مسئولان وظایفشان را گوش زد کرد و از مسئولان شهرستان مستقر در شهرستان های مجاور خواست حتما امشب در بجستان بیتوته کنند.

 

طبق مرکز لرزه‌نگاری کشوری  موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران اولین زلزله یونسی در ساعت ۱۹ و ۱۷ دقیقه و ۴۴ ثانیه امشب، بزرگی ۳٫۶ ریشتر و در طول جغرافیایی ۵۸٫۵۳ و عرض جغرافیایی ۳۴٫۶۱ در عمق ۲۶ کیلومتر  اعلام شد که. شهر یونسی در ۲۳ کیلومتری کانون این زمین لرزه قرار داشت.

همچنین دومین  زلزله یونسی در ساعت ۱۹ و ۲۸ دقیقه و ۱۴ ثانیه امشب و به  بزرگی ۲٫۵ ریشتر و در طول جغرافیایی ۵۸٫۵۴   شرقی و عرض جغرافیایی ۳۴٫۶۵  شمالی  در عمق ۲۸  کیلومتر  واقع شده بود.  نزدیک ترین شهر به آن یونسی در مسافت ۲۰ کیلومتر  کانون زلزله قرار داشت.

سومین  زلزله یونسی در ساعت ۲۰ و ۴۶ دقیقه و ۱۰ ثانیه امشب و به  بزرگی ۳٫۵ ریشتر  در طول جغرافیایی: ۵۸٫۵۳   شرقی و عرض جغرافیایی ۳۴٫۶  شمالی  در عمق ۱۰ کیلومتر  اعلام شد.  نزدیک ترین شهر به آن یونسی در مسافت ۲۴ کیلومتر  کانون زلزله قرار داشت.

 

این زمین لرزه در شهر بجستان و گناباد احساس شد و تا به این ساعت خسارانی  گزارش نشده است.

انتهای پیام/

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب