امروز شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
10:05:59 - چهارشنبه 13 مه 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار بجستان: اشتغال يكي از مهمترين دغدغه هاي نظام و مشكلات فرارو/بجستان موفق به كسب رتبه چهارم در استان در ايجاد اشتغال
سال گذشته در حوزه ايجاد اشتغال خانگي و پايدار، بجستان موفق به كسب رتبه چهارم در استان خراسان رضوي شد.   به گزارش خبرنگار بجستان نيوز: جلسه كارگروه اشتغال شهرستان روز گذشته به رياست فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد. فرماندار با اعلام خبر كسب رتبه چهارم بجستان در استان در حوزه ايجاد اشتغال خانگي افزود: در […]

سال گذشته در حوزه ايجاد اشتغال خانگي و پايدار، بجستان موفق به كسب رتبه چهارم در استان خراسان رضوي شد.

DSCF5647

 

به گزارش خبرنگار بجستان نيوز: جلسه كارگروه اشتغال شهرستان روز گذشته به رياست فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.

فرماندار با اعلام خبر كسب رتبه چهارم بجستان در استان در حوزه ايجاد اشتغال خانگي افزود: در سال 94 نيز تلاش داريم تا با ايجاد شرايط جديد و ارائه طرح هاي مفيد اين روند را ادامه دهيم.

جمشيدي خاطرنشان كرد: انشاءا… بزودي صندوق كارآفريني اميد هم از گناباد مستقل خواهد شد كه اين امر نقش مهمي در ايجاد اشتغال شهرستان خواهد داشت.

رئيس شوراي اشتغال بجستان با اشاره به طرح جديد دولت براي اعطاي تسهيلات براي طرح هاي مشاركتي و غير مشاركتي خواستار اهتمام ادارات مربوطه براي اطلاع رساني در اين خصوص شد.

نماينده عالي دولت در شهرستان با اشاره به فراهم بودن تمام زيرساخت هاي شهرك صنعتي از همه مديران دستگاه هاي اجرايي خواست تا در جهت جذب سرمايه گذار اهتمام ويژه داشه باشند.

رئيس اداره تعاون و رفاه اجتماعي هم گفت: در سال گذشته 111 درصد ثبت اشتغال داشته ايم كه ادارات بهزيستي، كميته امداد، ميراث فرهنگي و صنعت و معدن و تجارت نقش مهمي در تحقق اين امر داشته اند.

آذرپرند افزود: از مجموع 415 ميليون تومانتسهيلات مصوب بخش خانگي 390 ميليون تومان جذب شده است.

مدير كميته امداد بجستان ضمن انتقاد از بخشدار يونسي و رئيس اداره تعاون و رفاه اجتماعي مبني بر عدم روشنگري در خصوص اقدامات كميته امداد عنوان نمود:2 ميليارد و 150 ميليون تومان اعتبارات جذب شده ما از منابع بانكي و امدادي بوده است كه در ميزان جذب اعتبارات بانكها رتبه اول را كسب نموده ايم.

حسيني خاطرنشان كرد: هركارفرمايي كه مددجويان كميته امداد را  استخدام كند ما حاضريم به مدت يك سال هزينه بيمه آن مددجو را پرداخت كنيم.

 

 

 

 

DSCF5646

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب