امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۱۱:۱۳:۴۶ - یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر کل مدیریت بحران استان خراسان رضوی :
فرمانداران خراسان رضوی مجهز به موبایل ماهواره ای میشوند
مدیر کل مدیریت بحران استان خراسان رضوی گفت: با توجه به زلزله در مشهد و هم زمانی آن با نشست فرمانداران و اختلال در سیستم تلفن بخاطر بار ترافیکی سنگین ما را بر آن داشت تا در فکر خط وی ای پی برای مدیران بحران شهرستانها داشت و هماهنگی های لازم برای تامین ۲۸ موبایل ماهوارهای برای فرمانداران شد و به زودی مجهز به همراه ماهواره ای خواهند شد تا در شرایط بحرانی با مشکل روبرو نشوند.

به گزارش بجستان‌نیوز، مدیر کل مدیریت بحران استان خراسان رضوی در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بجستان که در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور بجستان برگزار شد اظهار  کرد: بحث مدیریت بحران بسیار مهم و حیاتی است و با برگزاری مانور  و دوره های آموزشی می توان این آمادگی را تقویت کرد.

 

حجت علی شایانفر به بیانات مقام معظم رهبری پرداخت و تصریح کرد: از ابتدای سال بیش از  ۲۷ حادثه در استان خراسان رضوی رخ داده است.

 

 

وی به مانور امروز برگزار شده در بجستان پرداخت و اذعان کرد: نحوه برگزاری مانور در بجستان نشانگر جدیت مدیران است؛ برای سال جاری برنامه ای تدوین شده که در آن ۱۵ برنامه و ۵۱ فعالیت دیده شده است.

 

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی به مشکلات اعتباری پرداخت و عنوان کرد: تا سال ۹۰ اعتبارات منظم پرداخت شد و من بعد بودجه در بحث بحران تخصیص پیدا کرد و برای پیشگیری هیچ بودجه ای تخصیص داده نشده است.

 

 

حجت علی شایانفر به مشکلات سوله های بحران شهرستانها پرداخت و از نبود بودجه برای تکمیل این پروژه ها گفت و گفت: ۱۳ شهرستان استان مقرر گردید مجهز به سوله بحران شود که متاسفانه در بجستان و چند شهرستان منابع مالی بطور کامل تامین نشد و به صورت نیمه کاره باقی ماند و با آنکه برای سوله بجستان سال گذشته ۵ میلیارد داده شد ولی متاسفانه تخصیص داده نشد.

 

 

وی به زلزله ابتدای سال در مشهد پرداخت و خاطر نشان کرد: با توجه به زلزله در مشهد و هم زمانی آن با نشست فرمانداران  و اختلال در سیستم تلفن بخاطر بار ترافیکی سنگین ما را بر آن داشت تا در فکر خط وی ای پی برای مدیران بحران شهرستانها داشت و هماهنگی های لازم برای تامین ۲۸ موبایل ماهوارهای برای فرمانداران شد و به زودی مجهز به همراه ماهواره ای خواهند شد تا در شرایط بحرانی با مشکل روبرو نشوند.

 

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب