امروز پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
9:45:32 - جمعه 11 اکتبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عریض سازی خیابان منتهی به بهشت جوادالائمه
باتوجه به ترافیک سنگین (به ویژه درمناسبتها) درانتهای خیابان امام خمینی (ره) منتهی به بهشت جوادالائمه شهرستان بجستان شهرداری نسبت به عریض سازی این خیابان اقدام کرد. با توجه به حجم بالای معابر و کوچه‌های خاکی به دلیل حفاری‌های صورت گرفته توسط شرکت‌های آب و فاضلاب، مخابرات و گاز جهت انجام خدمات رسانی بهتر به […]

بجستان نیوز

باتوجه به ترافیک سنگین (به ویژه درمناسبتها) درانتهای خیابان امام خمینی (ره) منتهی به بهشت جوادالائمه شهرستان بجستان شهرداری نسبت به عریض سازی این خیابان اقدام کرد.

با توجه به حجم بالای معابر و کوچه‌های خاکی به دلیل حفاری‌های صورت گرفته توسط شرکت‌های آب و فاضلاب، مخابرات و گاز جهت انجام خدمات رسانی بهتر به شهروندان در طول سالهای گذشته و مواجه شدن این حفاری‌ها با کمبود و بحران قیر و کمبود اعتبارات شهرداری‌ها، شهرداری بجستان درابتداتصمیم گرفت باتوجه به ترافیک سنگین (به ویژه درمناسبتها) درانتهای خیابان امام خمینی (ره) منتهی به بهشت جوادالائمه شهرستان بجستان بالاخره نسبت به عریض سازی این خیابان اقدام کند.

این پروژه که شامل عملیات زیرسازی و آسفالت ، جدول گذاری در دو سمت خیابان می باشد ازحدود سه ماه پیش آغاز شده وهمچنان ادامه دارد.

تلاش بی وقفه کارگران ومسئولین شهرداری جای تشکر وقدردانی دارد.

البته امیدواریم دراین قسمت با کمبود قیر موجه نشویم!

بجستان نیوز

بجستان نیوز

بجستان نیوز

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب