امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
۱۲:۴۵:۳۱ - شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد:
عدم پایبندی بیمه‌ها به تعهدات خود/خدمات رسانی بهتر نیاز به تامین منابع مالی دارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: متاسفانه بیمه‌ها یک سال است که به تعهدات خود عمل نکرده اند و بیش از ۱۰ ماه به پزشکان ما کارانه پرداخت نشده است. طرح تحول سلامت نشانگر توجه دولت به بخش سلامت بود که نیازمند توجه مالی نیز است، در مجلس نیز زمزمه های به گوش میرسد که این طرح باید جراحی شود و آن هم نشات در تامین منابع آن دارد و خدمات رسانی بهتر نیاز به تامین منابع دارد.

به گزارش بجستان‌نیوز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد صبح امروز در آیین تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان، و بیمارستان آیت الله مدنی بجستان که در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان بجستان برگزار شد، ضمن تقدیر از ایرج مرادی  به شرایط نامناسب مالی این دانشگاه و اقدامات صورت گرفته طی دو سال گذشته در شهرستان بجستان پرداخت و اظهار کرد: متاسفانه بیمه‌ها یک سال است  که به تعهدات خود عمل نکرده اند و بیش از ۱۰  ماه است که پزشکان ما در شهرستان های بجستان و گناباد کارانه های خود را دریافت نکرده‌اند. طرح تحول سلامت  نشانگر توجه دولت به بخش سلامت بود که نیازمند توجه مالی نیز است، در مجلس نیز زمزمه های به گوش میرسد که این طرح باید جراحی شود و آن هم نشات در تامین منابع آن دارد و خدمات رسانی بهتر نیاز به تامین منابع دارد.

 

رضا احمدی  به معرفی جواد صادقی‌نست  پرداخت و گفت: دکتر صادقی نسب از پزشکان مجرب و با سابقه مدیریتی هستند که قبلا در حراست دانشگاه و یک سالی در بیمارستان بجستان به ویزیت اطفال پرداخته‌اند، مسئولان شهرستان بجستان تعامل خوب و نزدیکی با دکتر مرادی داشتند و خواهشی که داریم این تعامل با سرپرست جدید این شبکه حفظ و تقویت شود تا انشالله بتوان خدمات بهتری در حوزه بهداشت و درمان ارائه کرد.

 

فرماندار بجستان در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات دانشگاه در بجستان اذعان کرد: دانشگاه علوم پزشکی با حضور دکتر مرادی در بجستان اقدامات خوبی انجام دهد و با پای کار آمدن خیرین نتیجه های ارزشمندی در بجستان دیده شد، امروز بسیاری از مشکلات حوزه بهداشت و درمان برطرف شده است و گاها مشکلاتی بوده که توانی برای مرتفع شدن  این مشکل نبوده است.

 

حسین ابراهیمی به شرایط بهداشت و درمان بجستان پرداخت و تصریح کرد: در شهرستان بجستان شرایط ایده ال نیست اما نسب به برخی شهرستان از اوضاع بهتری برخوردار هستیم و این نسبتا رضایت بخش است هر چند ما برای کمبودها و تامین آنها نهایت تلاش را خواهیم داشت تا حتی المکان به شرایط ایده ال نزدیک شویم در هر صورت مردم باید نیمه پر  لیوان را هم ببینند.

 

ایرج مرادی  ضمن تقدیر از ابراز احساست نسبت به منصب جدید در جایگاه معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد تقدیر و تشکر کرد و به گزارشی از اقدامات دو ساله خود در شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان آیت الله مدنی بجستان پرداخت.

 

جواد صادقی نسب به برنامه های خود در شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان بجستان پرداخت و بر ادامه پروژه های نیمه تمام دانشگاه در بجستان تاکید کرد.

 

در پایان این مراسم از اقدامات دو ساله ایرج مرادی تقدیر و جواد صادقی نسب به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان و تنها بیمارستان  بجستان معرفی شد. ایرج مرادی بعد از دو سال خدمت در بجستان پیش از این به عنوان معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی  گناباد  معرفی شده بود.

 

انتهای پیام/

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب