امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۲۰:۳۲:۴۵ - یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار بجستان:
شورا با رویکرد یک صدایی حرکت کند و از حاشیه ها فاصله بگیرد
فرماندار بجستان ضمن اشاره به حواشی ایجاد شده در فضای مجازی و حقیقی اذعان کرد: شورا با رویکرد یک صدایی حرکت کند و از حاشیه ها فاصله بگیرد، چون درگیر حاشیه شدن مانع حرکت جدی، فعال و پویا است.

به گزارش بجستان‌نیوز، فرماندار بجستان ساعتی پیش در شورای اداری شهرستان بجستان که در محل سالن اجتماعات فرهنگیان این شهر برگزار شد ضمن تقدیر از عملکرد شورا و شهرداران یونسی و بجستان اظهار کرد: در محیط های کوچک عملکرد هر نفر نیاز به بیان ندارد و عملکرد تک تک من و شما را مردم رصد و ارزیابی می‌کنند.

 

حسین ابراهیمی ضمن تقدیر از شورای چهارم ابراز امیدواری کرد تا شورای پنجم مسیر توسعه را ادامه دهند و اذعان کرد: انچه داریم از همت بزرگان و مردم است، مشکلات برخی اوقات هست که نشات در محدودیت هایی که متوجه ماست دارد، نقدها زمانی ارزش دارد و کاری است که منصفانه باشد و ما نیز از این گونه انتقادات استقبال میکنیم.

 

رئیس شورای اداری بجستان راز موفقیت در شهرستان را یک صدایی دانست و تصریح کرد: آنچه که موجب تعالی شهرستان بجستان می شود در قدم اول یک صدایی است و مردم، مسئولان را باید از خود بدانند و برای اعتلای شهرستان هم صدا و هم جهت با هم قدم بردارند و رضایت مردم نیز در این میان شرط است.

 

ابراهیمی ضمن اشاره به سیستم نظارتی بر عملکرد مسئولان شهرستان تا بالاترین رده عنوان کرد: موفقیت ما در گروه همراهی مردم است و همه در یک حلقه باشیم و با توجه به خواسته اکثریت و در چارچوب قانون قدم برداریم و ان گاه است که میتوان در مسیر توسعه حرکت کرد.

 

فرماندار بجستان دنیای سیاست را زیبا دانست و اذعان کرد: بر خلاف گفته های عضو شورای چهارم بجستان که دنیای سیاست را دهشت نامید من معتقدم دنیای سیاست دنیای زیبایی است  و زمانی این دنیای رو به زشتی ها میرود که سیاست زدگی و سیاسی بازی در ان دخیل شود، وقتی کار برای عموم انجام می‌دهیم و خدمت صادقانه است هر کس با هر گرایشی باشد می‌پذیرد و آن روز که اقدامات ما در مسیر شخصی قرار گرفت رو به زوال خواهیم رفت.

 

رئیس شورای اداری بجستان رویکرد مدیریتی خود را برخواسته از مردم دانست و تصریح کرد: سعی شد در طول مدیریت چند ده ساله خودم در سیستم دولت با رویکرد جلب رضایت حداکثری مردم حرکت کنم وبا این تفکر  که، رضایت خداوند در گروه جلب رضایت خلق است.

 

فرماندار بجستان در ادامه از دستاوردهای دولت یازدهم در شهرستان بجستان گفت و گفت: خدمات در حوزه زیر ساخت ها در  شهرستان بجستان مثال زدنی است، اقدامت صورت گرفته در دولت ها افتخاری برای نظام است و دولت یازدهم نیز در حوزه اشتغال در شهرستان بیش از  ۱۹۰۰ وام و تسهیلات اشتغال در عرصه های مختلف با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان عرضه کرده است.

 

ابراهیمی ضمن اشاره به حواشی ایجاد شده در فضای مجازی و حقیقی اذعان کرد: شورا باید با رویکرد یک صدایی حرکت کند و از حاشیه ها فاصله بگیرد، چون درگیر حاشیه شدن مانع حرکت جدی، فعال و پویا است. و مردم نیز برای حرکت روبه جلو شورا در راستای آرامش کمک کنند و از حاشیه سازی بدور باشند تا زمینه های توسعه فراهم شود.

 

فرماندار بجستان در ادامه به مشکل آب شرب بجستان پرداخت و اظهار کرد: مشکل آب شرب بجستان اساسی است و اگر در کوتاه مدت حل شدنی بود پیش از این مدیران توانمندی در شهرستان بودند و این مشکل را حل می‌کردند  و در این راستا تمام توان را خواهیم گذاشت و تمام ظرفیت ها را بسیج خواهیم کرد تا این مشکل را برطرف کنیم.

 

وی ادامه داد: برای مشکل آب بجستان پرداخت ۵ میلیارد که سهل است و اگر ۵۰ میلیارد هم اعتبار لازم داشته باشد تامین خواهیم کرد مشکل منابع آبی است که باید تامین شود. دولت برای کوتاه مدت مشکل آب بجستان را حل کرد و برای بلند مدت نیاز به طرح مطالعاتی دارد و با احساس و بی تدبیری حل نخواهد شد.

 

ابراهیمی  در پایان به مشکلات پروژه های نیمه تمام پرداخت و خاطر نشان کرد: برای پروژه استخر شش ماهه اخر سال گذشته یک میلیارد ریال اعتبار جذب شد و همچنین در ابتدای سال ۵۳۰ میلیون تومان از تملک دارایی و ۱۰۰ میلیون تومان از محل ماده ۱۸۰ در نظر گرفته شد که با توجه به طولانی شدن این پروژه، پیگیری صورت گرفته و توجه استاندار قبل از اینکه مبادله ای صورت گیرد ۴۰۰ میلیون تخصیص داده شد و روند احداث آن در جریان افتاد.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب