امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
۱۱:۲۱:۳۲ - دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه بجستان:
شهدای گمنام بجستان غریب‌تر از غریب اند
فرمانده سپاه بجستان به جایگاه شهدای گمنام پرداخت و گفت: علت دفن کردن شهدا در شهرهای مختلف این است تا از غربت خارج شوند ولی شهدای گمنام بجستان غریب تر شده اند امیدواریم پروژه‌ی شهدای گمنام بجستان در اولویت قرار گیرد و هر چه زودتر این شهدا از این غربت خارج شوند .

به گزارش بجستان‌نیوز، فرمانده سپاه بجستان صبح امروز با حضور در دفتر شهردار بجستان و تبریک انتصاب شهردار جدید اظهار کرد: شهرداری ها نقش بی بدیل در مجموعه خدمات رسانی به مردم را دارند و این خدمات رسانی صرف به یک بعد نمی شود و در حوزه های مختلف اقدامات شایانی می توانند انجام دهند، و کمتر کسی امکان دارد گذرش به شهرداری نیافتد، و جلب رضایت همه مردم و مراجعین سخت و غیر ممکن است و با وجود این موضوع، خویشتن داری میتواند اصل مهم و تاثیر گذار در برخورد با مردم باشد.

 

علیرضا جنیدی ضمن تقدیر از اقدامات علی روحبخش در دوره سرپرستی شهرداری به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: گاهی یک مسئول نمی تواند همه گره ها را باز کند ولی با روی گشاده میتواند مردم را راضی نگاه دارد، در مجموعه شهرداری این تفکر جهادی میتواند کار ساز باشد.

 

وی ادامه داد: مردم با وجود همه تنگنا ها و مشکلات معیشتی ولی باز هم دنبال نشاط هستند و این را در چندین جشن و همایش هایی که برگزار کردیم با حضور چندین هزار نفری مردم شاهد بودیم و با قدم برداشتن در راستای تزریق نشاط به جامعه باید مردم را امیدوار کرد.

 

جنیدی ضمن تاکید به تعامل مجموعه شهرداری و سپاه اذعان کرد: این دو مجموعه میتواند با هم و در کنار هم در راستای برگشتن امید به مردم قدم بردارد و ما استقبال می کنیم در جهت اجرای برنامه های فرهنگی با هم کاری همدیگر در راستای کیفیت این برنامه ها قدم برداریم.

 

فرمانده سپاه بجستان به جایگاه شهدای گمنام پرداخت و تصریح کرد: علت دفن کردن شهدا در شهرهای مختلف این است تا از غربت خارج شوند ولی شهدای گمنام بجستان غریب تر شده اند و با نگاه مثبت شهردار به این موضوع امیدواریم پروژه‌ی شهدای گمنام بجستان در اولویت قرار گیرد و هر چه زودتر این شهدا از این غربت خارج شوند .

 

جنیدی خاطر نشان کرد: مجموعه سپاه اعلام آمادگی می کند پروژه های شما را با حداقل ممکن و با بهترین کیفیت به بهره برداری برساند و هدف و نگاه ما این است بجستان به یک شهرستان اسوه تبدیل شود.

 

 

محمد حسینی جانشین سپاه بجستان عنوان کرد: بجستان مردمانی قدر شناس دارد و خدمات شما را هیچ گاه فراموش نخواهند کرد و امروز شاهد آنیم که از خدمات شهرداران چند دهه گذشته به نیکی یاد میکنند.

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب