امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۱۲:۱۷:۱۸ - چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاهاني ها خطرناک هستند
تيم صباي قم که در هفته هشتم بازي را به استقلال خوزستان واگذار کرد اکنون بايد در اصفهان و در يک بازي سخت به مصاف سپاهان برود.  حسین بادامکی بازیکن صبای قم در مورد این دیدار گفت: بازی خیلی سختی داریم و برای اینکه چند بازی است که نتیجه نگرفته ایم باید قطعا این بازی […]

تيم صباي قم که در هفته هشتم بازي را به استقلال خوزستان واگذار کرد اکنون بايد در اصفهان و در يک بازي سخت به مصاف سپاهان برود.
 حسین بادامکی بازیکن صبای قم در مورد این دیدار گفت: بازی خیلی سختی داریم و برای اینکه چند بازی است که نتیجه نگرفته ایم باید قطعا این بازی را ببریم. شاید سپاهان دو، سه بازیکنش را در اختیار نداشته باشد اما این تیم آنقدر بزرگ است که به چشم نمی آید چون سپاهان برای قهرمانی بسته شده. همه بازیکنان این تیم خطرناک هستند به خصوص کسانی که در خط هافبک و حمله قرار دارند.

او در مورد اینکه چرا چند هفته ای است خوب نتیجه نمی گیرند نظرش را اینگونه بیان کرد: فکر می کنم مشکلاتی که پیش آمد روی ما تاثیر گذاشت در چند بازی با اینکه نتیجه را جلو بودیم یا باختیم یا بازی مساوی شده.

بادامکی در مورد درگیری هایی که در بازی قبل بین بازیکنان صبا رخ داد افزود: جیز خاصی نبود و حل شد اما در هر صورت بازکن باید در آرامش کار کند و تمرکز داشته باشد تا تیمش نتیجه بگیرد.

منبع: ورزش3

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب