امروز پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
14:11:35 - پنج‌شنبه 7 آگوست 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سناریوی جدید داعش برای حمله ناگهانی به بغداد
برخی مسئولان اطلاعاتی عراق اظهار داشتند داعش سعی دارد از راه تونلهایی که در زمان “صدام” حفر شده و نیز با استفاده از پشتیبانی برخی عشایر مخالف به داخل بغداد نفوذ کند. به گزارش «شیعه نیوز»، مسئولان اطلاعات و امنیت عراق اعلام کردند که داعش به نحو خطرناکی به بغداد نزدیک شده است. مسئولان اطلاعاتی […]

برخی مسئولان اطلاعاتی عراق اظهار داشتند داعش سعی دارد از راه تونلهایی که در زمان “صدام” حفر شده و نیز با استفاده از پشتیبانی برخی عشایر مخالف به داخل بغداد نفوذ کند.


به گزارش «شیعه نیوز»، مسئولان اطلاعات و امنیت عراق اعلام کردند که داعش به نحو خطرناکی به بغداد نزدیک شده است.

مسئولان اطلاعاتی اظهار داشتند داعش سعی دارد از راه تونلهایی که در زمان “صدام” حفر شده و نیز با استفاده از پشتیبانی برخی عشایر مخالف به داخل بغداد نفوذ کند.

اما مسئولان سیاسی عراق این سناریو را کم اهمیت ارزیابی و اعلام کردند از آنجایی که بیشتر تونلهای مذکور تخریب شده‌اند تهدیدی برای ورود داعش به بغداد از طریق آنها به حساب نمی آیند.

“فلاح الراضی” رئیس کمیته امنیت در “حله” که در همسایگی بغداد است در اینباره گفت: به حکومت اعلام کردیم که عملیاتی فوری برای جلوگیری از تسلط داعش بر مناطق جنوب بغداد نیاز است؛ برخی مسئولان اظهار داشته اند که داعش در خلال هفته های اخیر اسلحه و مهمات را از طریق تونلهای سری به “جرف الصخر” در 40 کیلومتری بغداد منتقل کرده است.

انتها پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب