امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۱۴:۲۷:۴۴ - چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه بجستان در دیدار با دانش آموزان بسیجی:
سرنوشت جنگ را بسیجیان رقم زدند/ استکبار از نیروهای نظامی میترسد ولی از بسیج وحشت دارد
امام جمعه بجستان در دیدار با دانش آموزان بسیجی گفت: سرنوشت جنگ را بسیجیان رقم زدند واین را سپاه و ارتش نیز قبول دارند، و امروز دشمن از تمام نیروهای نظامی و انتظامی این کشور میترسد ولی از بسیج وحشت دارد، توطئه میکند و حججی را سرمیبرد ولی میبیند، ایران یک صدا اعلام انزجار از استکبار میکنند

به گزارش بجستان‌نیوز، پیش از ظهر امروز حجت الاسلام حسین وحیدی در دیدار با دانش آموزان بسیجی که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد به جایگاه و نقش نوجوانان در سرنوشت کشور و در خطاب به متولیان فرهنگی و بالاخص معلمین به حدیثی از امام صادق (ع) پرداخت و اظهار کرد: امام صادق (ع) می فرمایند؛ به آموختن حدیث به نوجوانان مبادرت ورزید، پیش از آنکه دشمنان آنها را گمراه کنند، حساسترین سن، سن نوجوانی و مقطع شما است و باید مراقبت کرد هم شماها و هم مربیانتان تا انشالله در مسیر سعادت قدم بردارید و راه شهید حسین فهمیده را ادامه دهید.

 

امام جمعه بجستان ادامه داد: افتخار شما نوجوانان این است، کسی که همه او را رهبر خود میدانند، میگوید رهبر من آن نوجوان ۱۳ ساله است، یعنی اگر شما بخواهید و پای در مسیر حسین فهمیده بگذارید به جایگاه رهبری میرسد.

 

وحیدی به دوران خفت بار شاه پرداخت و از حقوق امریکایی های شاغل در ایران گفت و گفت:  یک مربی امریکایی در ایران اگر میخواست به تدریس بپردازد  ۵۰ درصد حق دریافتی، حقوقش بود و ۵۰ درصد دیگر حق توحش” هزینه ای بایت کار در بین وحشی ها”  این یک توهین بزرگ به  ملت ایران بود.

 

وی افزود: ولی امروز میبینم امریکایی‌ها برای مذاکره با ایران به التماس کردن می افتند و تا جایی که رئیس جمهور ما مذاکره با آنها را دیوانگی میداند و این است دستاور نظام که به این کشور عزت بخشید و امریکا را منفور میکند. در جنگ، جهان دید که چگونه یک جوان ۱۳ ساله مسیر و سرنوشت جنگ را عوض کرد و این امر را بعید میدانند ولی این چیزی بود که همه دیدند.

 

امام جمعه بجستان در ادامه به هوش بالای ایرانی ها پرداخت و تصریح کرد: الحمدالله هوش جوانان این کشور در عرصه های بین المللی همه جهان دیده‌اند و باز هوش جوانان این شهرستان که در یک مقایسه آماری و تجربه‌ای میتوان نتیجه گرفت که این شهرستان از جوانانی مستعد و با هوش بهره میبرد و و قدر این را باید دانست و در مسیر درست استفاده کرد.

 

وحیدی به حساسیت خانواده‌های بجستان در پایندی به احکام دین اشاره کرد و گفت: این حساسیت تحسین برانگیز است و باید مورد تقدیر قرار گیرد اما شما نوجوانان چند ویژگی دارید که باید قدر آن را بدانید اول از همه اینکه نوجوان هستید، ایرانی هستید”ایرانی یعنی هوش، استعداد، زکاوت و بزرگی”، دانش آموز هستید ” دوران دانش آموزی دوران تاثیر گذار برای آینده خودتان و کشورتان است” و اینکه شما بسیجی هستید.

 

وی ادامه داد: سرنوشت جنگ را بسیجیان رقم زدند واین را سپاه و ارتش نیز قبول دارند، و امروز دشمن از تمام نیروهای نظامی و انتظامی این کشور میترسد ولی از بسیج وحشت دارد، توطئه میکند و حججی را سرمیبرد ولی میبیند، ایران یک صدا اعلام انزجار از استکبار میکنند

 

امام جمعه بجستان در پایان به حلقات صالحین پرداخت و این تشکل را بسیار تاثیر گذار و لازم برای دانش آموزان دانست و خواست تا این حرکت تربیتی، فرهنگی تقویت شود.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب