امروز پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
۱۳:۵۶:۲۱ - دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سایت FIVB: ایران با غفور بی‌رحم، صربستان را شکست داد
ایش خبر  قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی تیمش در مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان مقابل صربستان ۳۰ امتیاز کسب کرد تا سایت فدراسیون جهانی والیبال به او لقب «بی رحم» بدهد. به گزارش ایفنام، امیر غفور، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی تیمش در مرحله دوم مسابقات قهرمانی […]

ایش خبر

امیر غفور

 قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی تیمش در مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان مقابل صربستان ۳۰ امتیاز کسب کرد تا سایت فدراسیون جهانی والیبال به او لقب «بی رحم» بدهد.

به گزارش ایفنام، امیر غفور، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی تیمش در مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان مقابل صربستان که به پیروزی ٣ بر یک ایران و صعود به مرحله سوم مسابقات انجامید، ٣٠ امتیاز کسب کرد تا سایت فدراسیون جهانی والیبال به او لقب «بی رحم» بدهد.

در طول مسابقات والیبال قهرمانی جهان تنها یک بازیکن توانسته بیش از غفور در یک بازی امتیاز بگیرد. ژی یوآن، بازیکن تیم ملی والیبال چین در بازی مقابل مصر ٣١ امتیاز و در بازی مقابل مکزیک ٣٠ امتیاز برای تیمش کسب کرده است. البته کسب ٣٠ امتیاز مقابل صربستانی که بازیکنی مثل الکساندر آتاناسیویچ دارد به مراتب سخت تر از تیم هایی مثل مصر و مکزیک است.

تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی جهان سال ٢٠١٤ بهترین عملکرد خود را تاریخ این مسابقات داشته چون تا به حال به مقامی بهتر از نوزدهمی نرسیده است. با شکستی که صربستان در دیدار شب گذشته (یک شنبه) متحمل شد، بازیکنان ایران در نبرد رو در رو ٣ بر ٢ از حریف اروپایی پیش هستند. جدال قبلی ٢ تیم در مسابقات قهرمانی جهان به سال ١٩٧٠ بر می گردد که یوگسلاوی سابق ٣ بر ٢ ایران را شکست داده بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب