امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۲۲:۱۳:۳۳ - چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جلسه هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی بجستان
جلسه هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بجستان با حضور فرماندار برگزار شد. به گزارش بجستان نیوز ، جلسه هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی که برای مشخص شدن زمان ساخت بنای دانشگاه ،در محل فرمانداری  با حضور مهندس جمشیدی و اعضای هیئت موسس دانشگاه برگزار شد. در ابتدای جلسه با توجه به این که مشابه […]

DSCF4434جلسه هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بجستان با حضور فرماندار برگزار شد.

به گزارش بجستان نیوز ، جلسه هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی که برای مشخص شدن زمان ساخت بنای دانشگاه ،در محل فرمانداری  با حضور مهندس جمشیدی و اعضای هیئت موسس دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه با توجه به این که مشابه این جلسات دوباره نیز برگزار شده و در جلسات گذشته بر سر مکان دانشگاه مشکل داشته اند و این که دانشگاه در کدام محله باشد به نتیجه نرسیده اند، مهندس جمشیدی فرماندار شهرستان از تمامی اعضا خواستند  رسومات گذشته را رها کنند و به فکر آبادانی شهر خود باشند و این که دانشگاه در کجا ساخته شود مهم نیست آنچه ارزشمند است علم و دانش است . جمشیدی گفت:زمانی که مسئولین با شما همکاری می کنند شما هم باید از آنها بیشتر و بهترینها را درخواست کنید.

پس ازصحبتهای فرماندار، اعضای هیئت موسس بحث و گفتگوهای فراوان در رابطه با تعیین مکان مناسب برای برپا کردن بنای دانشگاه کردند و مشکلات در این رابطه رامطرح نمودند.

ابراهیم قربانی ریئس شورای اسلامی شهرستان گفت: دانشگاه جلوه هنر ، خرد و دانش می باشد برای ساخت آن باید تمام تلاش و کوشش خود را به کار گیریم تا بتوانیم سریع تر از آن بهره برداری کنیم.

ایشان در ادامه از آقای روحبخش که ریاست دانشگاه آزاد را برعهده دارند و همچنین در آموزش و پرورش نیز فعالیت می کنند در خواست کردند که به سمت قبلی خود باز گردند و فعالیت های ناتمام خود را به سرانجام برسانند یا اگر نمی توانند و درخواست استعفا را دارند تا انتخاب شخصی دیگر همکاری را داشته باشند و بعد از انتخاب فردی دیگر اگر شخص انتخاب شده کمکی خواست ایشان به او کمک کنند.

یکی از اعضای هیئت موسس پیشنهاد داد برای سریع تر شدن تصمیمات بهتر است اعضای هیئت موسس کمتر شود. همچنین در این راستا باید بین مردم ، مسئولین و هیئت موسس همدلی به وجود آید و مردم هم ما را یاری کنند.

یکی دیگر از اعضا گفت: آوردن رشته های متنوع به دانشگاه کار خوبی است ولی بهتر است رشته ای دردانشگاه تدریس شود که بازار کار داشته و مردم به آن رشته علاقه مند باشند ، رشته ای که کارایی نداشته باشد بعد از مدت زمان کمی مجبور خواهیم شد آن را حذف کنیم.

در پایان مصوب شد تا موارد زیر انجام گیرد:

مکان موقت و فعلی دانشگاه تا راه اندازی دو مدرسه عبدالهی و فضیلت خوب است و بعد از اتمام کار، دانشگاه به مدرسه فضیلت انتقال داده خواهد شد.

مدرسه فضیلت همزمان با افتتاح مدرسه عبدالهی در دهه فجر به دانشگاه واگذار خواهد شد.

اعضای جدید هیئت موسس اعلام شد و آقای روحبخش در سمت خود باقی ماندند.

زمین دانشگاه حتما” نباید 29 هکتار باشد و برای شروع با مقدار زمین کمتر هم می توان کار کرد.

شورای اسلامی شهر برای گرفتن زمین پیگیری های لازم را انجام دهند.

مهندس جمشیدی برای پیگیری در استان با مهندس امامی هماهنگی لازم راداشته باشد.

DSCF4431

DSCF4438

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب