امروز جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
11:07:11 - چهارشنبه 29 اکتبر 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زن و شوهری که خواهر و برادر هم بودند
زن و شوهر برزیلی که سال ها هرکدام به تنهایی در جستجوی مادر خود بودند، به طور غافلگیرکننده ای دریافتند که خواهر و برادرند. به گزارش بروزها  ، آدریانا ۳۹ ساله و شوهر ۳۷ ساله اش لیاندرو مدت ۱۰ سال است که با یکدیگر زندگی می کنند. آنها دارای یک دختر ۶ ساله هستند. این زن […]

زن و شوهری که خواهر و برادر هم بودند

زن و شوهر برزیلی که سال ها هرکدام به تنهایی در جستجوی مادر خود بودند، به طور غافلگیرکننده ای دریافتند که خواهر و برادرند.

به گزارش بروزها  ، آدریانا ۳۹ ساله و شوهر ۳۷ ساله اش لیاندرو مدت ۱۰ سال است که با یکدیگر زندگی می کنند. آنها دارای یک دختر ۶ ساله هستند.

این زن و شوهر تشابه نام ماریا برای مادرانشان را تا پیش از کشف حقیقت تصادفی می پنداشتند. لیاندرو به همسرش گفته بود که مادر او ماریا در سن ۸ سالگی او را رها کرده در حالیکه ادریانا به شوهرش گفته که مادرش ماریا هنگامی که تنها یک سال داشته پس از طلاق او را به پدرش سپرد.

ادریانا پس از تماس با برنامه ویژه یک رادیوی محلی برای پیدا کردن والدین گمشده توانست برای نخستین بار با مادر خود صحبت کند اما در پایان برنامه با کمال شگفتی کشف کرد که مادرش دارای پسری است به نام لیاندرو که همان شوهرش است.

ادریانا در این برنامه به مادرش گفت : اکنون می ترسم به خانه بازگردم ، مبادا که لیاندرو دیگر مرا نخواهد، در حالی که من به شدت او را دوست دارم و تنها مرگ می تواند، مرا از او جدا کند. در این حادثه دست خدا را می بینم.

این پدیده که به جاذبه ژنتیکی جنسی معروف است، ناشی از ارتباط جنسی میان دو شخص بالغ است که نادانسته شباهت ژنتیکی دارند اما سالیان پیش از یکدیگر جدا شده به دور از روابط خویشاوندی ژنتیک رشد کرده اما در پایان کشف می کنند که خواهر و برادر، مادر و پسر و یا دختر و پدر هستند.
ادریانا می گوید: اگر از ابتدا اطلاع داشتیم، اکنون همه چیز فرق می کرد، اما با بی خبری عاشق یکدیگر شدیم. اکنون مشترکات زیادی با یکدیگر داریم و هیچ چیزی نمی تواند ما را از همدیگر جدا کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب