امروز یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
۲۱:۱۰:۴۶ - شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با دهه فجر
زنگ انقلاب در مدارس بجستان به صدا در آمد
صبح امروز و همزمان با جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در مدارس بجستان نواخته شد.

صبح امروز  و همزمان با  جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زنگ انقلاب در مدارس بجستان نواخته شد. مسئولان شهرستان بجستان با حضور در مدرسه امام خمینی(ره)  شهر بجستان زنگ انقلاب را به صدا در آوردند.

 

در این مراسم حسین ابراهیمی فرماندار بجستان به پیشرفتهای کشور در طول چهل سال بعد از انقلاب جمهوری اسلامی ایران پرداخت و اظهار کرد: جنس پیشرفت در کشور ایران با بقیه کشورهای منطقه و جهان متفاوت است زیر ا که مردم ما بدون اتکا به بیگانه و در شرایط تحریم به پیشرفت رسیده اند و از این رو این خود زمینه ای شده است تا ایران در حوزه زیر ساخت قوی و با حداقل تلنگری آسیب نبیند.

 

وی به فتنه های بعد از انقلاب پرداخت و گفت: باتوطئه های دشمنان در کشور ما کم فتنه از ابتدای انقلاب تا به امروز رخ نداده است و یک فتنه از همه این فتنه ها برای هر کشوری بالاخص کشورهای عربی کافی بود تا از هم بپاشد  و قرص نانی در انجا پیدا نشود.  ولی مردم ما با بصیرت و حضور در میدان نگذاشتند این انقلاب که برای آن هزینه ها کردند از دست برود. حجمه زیادی به این کشور شد اما با شکست مواجه شدند و  به این دلیل بود که ایران محوری دارد به نام ولایت فقیه و تا وقتی که ما حول همین محور باشیم مصون و شکست ناپذیریم.

 

فرماندار بجستان دانش آموزان و جوانان را آینده کشور دانست و تصریح کرد:  روزی هم سن و سالهای شما برای کشور در جنگ و در پیروزی انقلاب از خود گذشتگی کردند و امروز شما باید در سنگر علم  پیرور راه همین شهدا باشید. و هم چنین برای حفاظت از خودتان  در فضای مجازی مراقبت کنید و با علم در این فضا حضور پیدا کنید تا راه حق را گم نکنید.

 

رئیس شورای تامین بجستان ضمن تاکید به انسجام و اتحاد همه تفکرهای سیاسی در ایران و مردم عنوان کرد: انقلاب ما چهل ساله شد و این در حالی هست دشمن برای نرسیدن به این جشن سنگ تمام گذاشت و هزینه کرد  و این هم به همت مردم،  حضور و خروششان محقق شد و امروز بعد از چهل سال نیازمند اتحاد و انسجام بیشتر هستیم.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: حربه دشمن حربه اقتصادی است در دوران جنگ تجربه کردیم با رهنورد های مقام معظم رهبری با همکاری مردم از این مقطع هم عبور خواهیم کرد این آخرین راهی است که دشمن دارد  که در این راه نیز شکست سختی خواهد خورد.

 

انتهای پیام/

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب