امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۲۱:۲۰:۰۱ - چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس
رهبر انقلاب: كاندیداها نباید برای جلب رأی مردم، به تخریب نامزدهای دیگر و همچنین تخریب واقعیات جامعه، اقدام كنند.  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) با رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دیدار کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب در این دیدار […]

بجستان نیوز

رهبر انقلاب: كاندیداها نباید برای جلب رأی مردم، به تخریب نامزدهای دیگر و همچنین تخریب واقعیات جامعه، اقدام كنند. 

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) با رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دیدار کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب در این دیدار با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفتند: همه باید تلاش كنند تا انتخابات پرشور و با حضور عمومی مردم برگزار شود زیرا اقتدار و استحكام نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاكنون بر مبنای حضور و پشتیبانی مردمی بوده است.رهبر انقلاب اسلامی برگزاری پرشور انتخابات را زمینه ساز مصونیت، اقتدار، امنیت کشور و برطرف کننده تهدیدهای دشمنان خواندند و افزودند: نظام جمهوری اسلامی ایران، نظام ریشه دار است که ریشه آن مردم و پشتیبانی یکپارچه مردمی است. رهبر انقلاب اسلامی برگزاری پرشور انتخابات را زمینه ساز مصونیت، اقتدار، امنیت کشور و برطرف کننده تهدیدهای دشمنان خواندند و افزودند: نظام جمهوری اسلامی ایران، نظام ریشه دار است که ریشه آن مردم و پشتیبانی یکپارچه مردمی است. رهبر انقلاب اسلامی برگزاری پرشور انتخابات را زمینه ساز مصونیت، اقتدار، امنیت کشور و برطرف کننده تهدیدهای دشمنان خواندند و افزودند: نظام جمهوری اسلامی ایران، نظام ریشه دار است که ریشه آن مردم و پشتیبانی یکپارچه مردمی است.  

بجستان نیوز

رهبر انقلاب اسلامی برگزاری پرشور انتخابات را زمینه ساز مصونیت، اقتدار، امنیت کشور و برطرف کننده تهدیدهای دشمنان خواندند و افزودند: نظام جمهوری اسلامی ایران، نظام ریشه دار است که ریشه آن مردم و پشتیبانی یکپارچه مردمی است. 

ایشان با اشاره به وجود قوانین خوب و معقول در همه مراحل انتخابات و نبود بن بست در هیچ مرحله ای، خاطرنشان كردند: تاكنون نیز همه مراحل براساس روال قانونی انجام شده است و داوطلبان انتخابات نیز در مصاحبه های خود بر تمكین از قانون تأكید كردند و این تمكین را هم بعد از اعلام بررسی صلاحیت ها انجام دادند كه باید از همه آنها بویژه كسانی كه احراز صلاحیت نشدند، تشكر و قدردانی كرد. 

ایشان گفتند: با توجه به بالاتر بودن سطح آگاهی و بصیرت مردم ایران در مسائل سیاسی، از سطح متوسط جهانی و همچنین زمینه ای كه برنامه های انتخاباتی صدا و سیما برای تشخیص مردم فراهم كرده است، امكان بالایی برای تشخیص و رسیدن به نتیجه از میان داوطلبان انتخابات وجود دارد.

بجستان نیوز

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: ممكن است نتیجه ای كه فرد به آن می رسد، درست و یا غلط باشد كه این اشكالی ندارد. مهم آن است كه با آگاهی و بصیرت، براساس تشخیص خود عمل كنیم كه قطعاً شامل اجر خداوند نیز خواهد شد. 

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: كاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید فقط واقعیت را به مردم بگویند، هم واقعیت اوضاع كشور و هم واقعیت در مورد خودشان.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: اگر صادقانه عمل شود قطعاً خداوند كمك خواهد كرد و این كمك الهی نیز گاهی با دست یافتن به توفیق خدمت و مسئولیت است و گاهی هم با توفیق نیافتن برای خدمت در این مسئولیت است. 

 حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان كردند: رهبری نیز همانند بقیه مردم یك رأی بیشتر ندارد.

ایشان با اشاره به تبلیغات رسانه های بیگانه درخصوص رأی و نظر رهبری در انتخابات تأكید كردند: دشمنان براساس اهداف شناخته شده آنها، این تبلیغات را در دستور كار خود قرار داده اند اما نظام اسلامی بدون توجه به این تبلیغات، و بر اساس هدف، راه و تدابیر مشخص، كار خود را انجام خواهد داد.

بجستان نیوز

  

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب