امروز شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
23:43:23 - شنبه 11 اکتبر 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رانت میلیونی مدیران در یکی از سازمان‌های دولتی تهران+سند
با توجه به صورت‌جلسات موجود، تهیه این مبلغ از وزارت صنعت، معدن و تجارت در مدت زمان کوتاهی میسر شده است؛ اما به گفته این منبع آگاه، همه این مبالغ در اختیار کارکنان قرار نگرفته و فقط به هر فرد، ۲۰۰ هزار تومان داده شده ‌و بقیه مبالغ … یکی از سازمان‌هایی که پس از […]

با توجه به صورت‌جلسات موجود، تهیه این مبلغ از وزارت صنعت، معدن و تجارت در مدت زمان کوتاهی میسر شده است؛ اما به گفته این منبع آگاه، همه این مبالغ در اختیار کارکنان قرار نگرفته و فقط به هر فرد، ۲۰۰ هزار تومان داده شده ‌و بقیه مبالغ …

یکی از سازمان‌هایی که پس از آمدن دولت یازدهم، دستخوش تغیرات زیاد مدیریتی شد، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران است.

به گزارش «تابناک»، این سازمان به لحاظ اینکه از نظر اقتصادی جایگاه مؤثری دارد، بیشتر مدیران در آن تغییر پیدا کردند و به گفته کارکنان این سازمان، شمایل کلی سیستم مدیریت به کل تغییر پیدا کرده است.

اما گویا این تغیرات نتوانسته‌ آن گونه که باید، از بروز تخلفات شبه رانتی در این سازمان جلوگیری کند‌ ‌و گویا هنوز سوءاستفاده‌های مالی به شکل‌های گوناگون در این ارگان به چشم می‌خورد.

به گفته یک منبع آگاه، ‌اواخر سال گذشته، مدیران این سازمان تصمیم گرفتند برای تشویق و بالا بردن رفاه‌ کارکنان ـ که ‌بیش از هزار تن هستند ـ افزون بر پاداش و عیدی پایان سال، ۶۰۰ هزار تومان کارت هدیه نیز در اختیار حدود ۶۰۰ تن از پرسنل گذارند.

بنا بر این گزارش، با توجه به صورت‌جلسات موجود، تهیه این مبلغ از وزارت صنعت، معدن و تجارت در مدت زمان کوتاهی میسر شده است؛ اما به گفته این منبع آگاه، همه این مبالغ در اختیار کارکنان قرار نگرفته و فقط به هر فرد، ۲۰۰ هزار تومان داده شده ‌و بقیه مبالغ ـ که حدود ۲۴۰ میلیون تومان می‌شود ـ در اختیار مدیران قرار گرفته است.

به گفته این منبع آگاه، همه این مبلغ بین چند مدیر بالا‌دستی تقسیم شده ‌و در هیچ جای دیگری هزینه نشده است، زیرا اساسا امکان هزینه‌کرد برای جاهای دیگر وجود ندارد و همه بخش‌ها، بودجه‌ و اعتبارات مشخص دارند.

صادق مصفا، مسئول واحد رفاه سازمان در گفت‌و‌گو با تابناک در‌ این باره اظهار داشت: چنین چیزی امکان ندارد و ما فقط به هر کارمند کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی دادیم.

مصفا در واکنش به اینکه سند ‌۶۰۰ هزار تومانی موجود است و شما چرا این مبلغ را به کارمندان نداده‌اید، گفت: چنین چیزی امکان ندارد و به کل منکر وجود سند حاضر شد.

سایت تابناک در‌ این موضوع هیچ اظهار‌نظری نمی‌کند و قضاوت درباره آن را بر عهده مدیران و مردم می‌گذارد، زیرا ‌هدف از انتشار این خبر، اطلاع‌رسانی بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب