امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
۲۲:۰۷:۱۲ - یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئيس اداره امورتربيتي اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي در بجستان
پويايي كانون ها با بكارگيري نيروي انساني متخصص امكان پذير است


به گزارش بجستان نیوز؛ جلسه هم انديشي مديران كانون هاي فرهنگي ، تربيتي قطب شهيد مدرس به ميزباني بجستان و در محل كانون فرهنگي تربيتي مرضيه عابديان اين شهر برگزار شد.

رئيس اداره امور تربيتي اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي در جمع مديران كانون هاي فرهنگي تربيتي قطب شهيد مدرس با اشاره به لزوم انجام فعاليت هاي تخصصي و جذاب در كانون ها عنوان كرد: ايجاد شور و نشاط در فعاليت هاي كانون ها با بهره گيري از نيروي متخصص امكان پذير است كه اين فعاليت هاي تخصصي موجب پويايي كانون هاي فرهنگي و تربيتي مي شود.

دادگر با تاكيد بر ضرورت ارتباط پيوسته مديران كانون هاي فرهنگي ،تربيتي با مديران و مربيان مدارس گفت: استقرار دبيرخانه مسابقات فرهنگي ،هنري در محل كانون ها با هدف جذب دانش آموزان و آشنايي آنها با كانون ها مي بايست مورد توجه قرار بگيرد.

تاكيد بر تشكيل جلسات مستمر شوراي برنامه ريزي كانون ها و همچنين برگزاري كلاس هاي تخصصي و پژوهشي از ديگر مواردي بود كه رئيس اداره امور تربيتي استان به آنها اشاره كرد

در ادامه عزيزي مدير آموزش و پرورش بجستان، كانون ها را حلقه اتصال مدرسه،دانش آموز و ادارات نام برد و گفت: كانون ها پرچم دار فعاليت هاي پرورشي مدارس اند،كه با فعاليت هاي اثرگذار موجبات شناسايي و شكوفايي استعدادهاي قرآني و فرهنگي دانش آموزان را فراهم مي كنند .

در ابتداي اين جلسه معاون پرورشي و تربيت بدني اداره آموزش و پرورش بجستان ضمن خير مقدم به ميهمان با بيان اينكه فضاي كانون ها بايد شاد و جذاب باشد گفت: در كانون هاي فرهنگي ،تربيتي دانش آموزان بر اساس گرايش و علاقه و با شركت در كلاس ها و فعاليت هاي متنوع مهارت هاي زندگي و هنري را فرا مي گيرند .

لازم به ذكر است جلسه مديران كانون هاي فرهنگي تربيتي ادارات آموزش و پرورش قطب شهيد مدرس شامل شهرستان هاي كوهسرخ،كاشمر،بردسكن،خليل آباد،مه ولات،گناباد به ميزباني آموزش و پرورش بجستان و با حضور رياست اداره امور تربيتي اداره كل آموزش و پرورش استان در روز يكشنبه ۱۱ بهمن ماه برگزار شد.

منبع: روابط عمومي آموزش و پرورش شهرستان بجستان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب