امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
۲۱:۲۴:۰۹ - سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری قاچاقچی شیشه
قاچاقچی شیشه‌ که با نصب دوربین مداربسته در اطراف مخفیگاهش، رفت و آمد‌ها را کنترل می‌کرد تا در دام پلیس گرفتار نشود، هنگام فرار با تیراندازی ماموران دستگیر شد. به گزارش بجستان نیوز به نقل از  تسنیم، رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر(عج) در این باره گفت: در پی گزارش های مردمی درخصوص تهیه و توزیع […]

قاچاقچی شیشه,مواد مخدر

قاچاقچی شیشه‌ که با نصب دوربین مداربسته در اطراف مخفیگاهش، رفت و آمد‌ها را کنترل می‌کرد تا در دام پلیس گرفتار نشود، هنگام فرار با تیراندازی ماموران دستگیر شد.

به گزارش بجستان نیوز به نقل از  تسنیم، رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر(عج) در این باره گفت: در پی گزارش های مردمی درخصوص تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی از سوی فردی به نام ناصر، دستگیری این فرد در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر(عج) قرار گرفت.

سرگرد ایرج ارسلانی افزود: با تحقیقات نامحسوس معلوم شد این فرد از قاچاقچیان سابقه دار است و بار ها به همین اتهام دستگیر شده و پس از آزادی با نصب دوربین در اطراف مخفیگاهش رفت و آمد ها را کنترل می کند تا دستگیر نشود.

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر(عج) تصریح کرد: پس از تحقیقات درباره نوع فعالیت این فرد، ماموران ساعت ۲ بامداد روز گذشته برای دستگیری وی به مخفیگاهش شدند.

وی با بیان این که متهم پس از مشاهده ماموران قصد فرار از پشت بام محل اختفای خود را داشت، افزود: متهم هنگام فرار به ماموران حمله کرد که در این درگیری ماموران پلیس با شلیک گلوله او را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی ۵۰ گرم شیشه، ۱۲ گرم هروئین، هشت گرم تریاک، یک دستگاه ترازوی دیجیتال، ۲۰ بسته بندی شیشه، ۱۷ دستگاه تلفن همراه مسروقه، تعدادی کارت عابر بانک، دو هارد کامپیوتر و شش دستگاه پخش خودرو کشف و ضبط کردند.

رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر(عج) افزود: در بررسی های تکمیلی مشخص شد که عمده مشتریان متهم، سارقان لوازم خودرو بودند و این فرد با نصب دوربین در اطراف مخفیگاه خود، پس از شناسایی مشتریان مورد اطمینان در محل اختفای خود را برای آنها باز می کرد.

با تشکیل پرونده ای در این ارتباط، متهم با قرار قانونی در اختیار ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب