امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
۲۲:۰۵:۲۰ - چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در صورت ادامه تجاوزگری، یمنی‌ها پاسخ دندان‌شکن خواهند داد
اگر روزی هم اسرائیل یا آمریکا بخواهند به کشورهای اسلامی مانند عربستان، قطر، سوریه و… حمله کنند، جمهوری اسلامی ایران از ملت این کشور‌ها دفاع خواهد کرد، زیرا یکی از اصول انقلاب اسلامی دفاع از مرزهای شناخته شده بین‌المللی و دفاع از ارزش‌های انسانی و اسلامی است. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام‌ گفت: تردیدی نیست […]

اگر روزی هم اسرائیل یا آمریکا بخواهند به کشورهای اسلامی مانند عربستان، قطر، سوریه و… حمله کنند، جمهوری اسلامی ایران از ملت این کشور‌ها دفاع خواهد کرد، زیرا یکی از اصول انقلاب اسلامی دفاع از مرزهای شناخته شده بین‌المللی و دفاع از ارزش‌های انسانی و اسلامی است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام‌ گفت: تردیدی نیست که ایران از ملت مظلوم یمن در مقابل تجاوزگری عربستان حمایت خواهد کرد.

به گزارش «تابناک»، محسن رضایی که در جمع پیش‌کسوتان جهاد و شهادت و جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در شهر کرد سخن می‌گفت، اظهار داشت: امروز آمریکا همه امکانات ارتش خود را در اختیار عربستان سعودی برای حمله به یمن قرار داده ‌و معلوم است ‌جمهوری اسلامی ایران از ملت مظلوم یمن دفاع می‌کند.

فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس افزود: اگر روزی هم خدای ناکرده اسرائیل یا آمریکا بخواهند به کشورهای اسلامی مانند عربستان، قطر، سوریه و… حمله کنند، جمهوری اسلامی ایران از این ملت این کشور‌ها دفاع خواهد کرد، زیرا یکی از اصول انقلاب اسلامی دفاع از مرزهای شناخته شده بین المللی و دفاع از ارزش‌های انسانی و اسلامی است.

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران، کانون امنیت منطقه است و اینکه می‌بینیم آمریکایی‌ها کشورهای منطقه همچون عربستان را ترغیب به خرید سپر‌های دفاع موشکی برای مقابله با موشک‌های ایران کرده‌اند؛ جز القای جو ایران هراسی دروغین در منطقه توسط آمریکا‌ نیست.

محسن رضایی ادامه داد: هرچند ایران تهدیدی برای هیچ یک از کشورهای منطقه نیست، ‌اگر رژیمی مانند رژیم اسرائیل کوچک‌ترین اقدامی نسبت به ایران انجام دهد، ایران با تمام توان دفاعی و موشکی در مقابل آن خواهد ایستاد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چرا انصارالله پاسخ عربستان را نمی‌دهد و اینکه آیا اصولا این جنبش حقی مقابله به مثل در مقابل تجاوزگری عربستان دارد، اظهار داشت: هر ملتی که مظلومانه مورد تجاوزگری واقع شود، حق مشروع و قانونی دفاع از خود را دارد و اگر عربستان همچنان بخواهد تجاوزگری خود به یمن را ادامه دهد، یمنی‌ها در آینده‌ای نزدیک جوابی دندان شکن به آنان خواهند داد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب