امروز یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
9:04:15 - چهارشنبه 22 اکتبر 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درگیری جنجالی ستاره معروف با یک زن
گفتنی است هنوز حرف‌هاي اين خانم تمام نشده بود كه ستاره فوتبال از كوره دررفت و گفت: «به شما چه ربطي داره خانم. من هر جور دلم بخواد لباس مي‌پوشم، شما هم توي كار مردم دخالت نكن!» چند شب پیش مردمی که حوالی تجریش در حال گذر از خیابان بودند، اتفاقی را به چشم دیدند […]

گفتنی است هنوز حرف‌هاي اين خانم تمام نشده بود كه ستاره فوتبال از كوره دررفت و گفت: «به شما چه ربطي داره خانم. من هر جور دلم بخواد لباس مي‌پوشم، شما هم توي كار مردم دخالت نكن!»

چند شب پیش مردمی که حوالی تجریش در حال گذر از خیابان بودند، اتفاقی را به چشم دیدند که زیاد جالب نبود.

به گزارش خبرورزشی، يكي از ستاره‌هاي سرشناس فوتبال ايران با شلوارك از اتومبيل شخصي خود پياده شد و براي برداشتن پول نقد سراغ عابربانك رفت. در حالي كه حضور اين ستاره به شدت جلب توجه مي‌كرد و مردم در حال خوش‌وبش با او بودند و يا او را با دست به يكديگر نشان مي‌دادند، يك بانوي ميانسال كه در حال عبور از خيابان بود، به اين ستاره نزديك شد و خيلي محترمانه به او گفت: «شما ستاره محبوب اين فوتبال و الگوي جوانان ما هستي… كاش با شلوارك به خيابان نيايي.»

گفتنی است هنوز حرف‌هاي اين خانم تمام نشده بود كه ستاره فوتبال از كوره دررفت و گفت: «به شما چه ربطي داره خانم. من هر جور دلم بخواد لباس مي‌پوشم، شما هم توي كار مردم دخالت نكن!» اين شهروند هم سرش را تكان داد و رفت و اغلب مردمي كه ناظر صحنه بودند به حال اين ستاره تأسف خوردند. البته چند نفري از طرفدارانش هم در دفاع از او گفتند بنده خدا تازه از اتومبيل شخصي‌اش پياده شد و با شلوارك كه در خيابان قدم نمي‌زد اما حرف جالب را يكي ديگر از شهروندان زد؛ «اين آقا شايد محبوب باشد اما مردمدار نيست. محبوبيتش هم دوام نمي‌آورد.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب