امروز پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
۱۶:۴۹:۲۳ - پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خبر داد:
خسارت ۱۳ هزار میلیارد ریالی سیل به خراسان رضوی
معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: وقوع سیل از ابتدای سال ۹۸ تاکنون حدود ۱۳ هزار میلیارد ریال خسارت به بخشهای مختلف در استان خراسان رضوی وارد کرده است.

به گزارش بجستان نیوز؛ به نقل از صبح توس، سید مسعود یاوری، معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی صبح امروز در نشست خبری استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: وقوع سیل از ابتدای سال ۹۸ تاکنون حدود ۱۳ هزار میلیارد ریال خسارت به بخشهای مختلف در استان خراسان رضوی وارد کرده است.

وی با بیان اینکه بیشترین خسارات ناشی از سیل را در این استان به ترتیب مربوط به شهرستانهای کلات، بردسکن و سرخس بوده است، افزود: میزان دقیق خسارت ناشی از سیل در خراسان رضوی هنوز در دست بررسی قرار دارد لذا جمع بندی نهایی آن ظرف روزهای آینده اعلام می شود.

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: میزان خسارت ناشی از سیل در خراسان رضوی تا پنجم فروردین ماه گذشته دو هزار و ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

یاوری با بیان اینکه هزار و ۱۵۰ نفر شهروند آسیب دیده از سیلاب در شهرستانهای سرخس، بردسکن، کلات، بجستان، نیشابور و کاشمر اسکان یافتند گفت: خسارات از پنجم فروردین ماه تاکنون نیز حدود ۱۱ هزار میلیارد ریال برآورد شده است که البته رقم جمع بندی و نهایی نیست.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب