امروز جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
۱۹:۰۲:۰۹ - دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبود مینی بوسهای حمل و نقل عمومی دربجستان
با توجه به استقبال گسترده مردم بجستان از مینی بوس های حمل و نقل عمومی کمبود آنها در سطح شهر به شدت احساس می شود. به گزارش بجستان نیوز، حمل و نقل نیمه عمومی سيستم حمل و نقل خاصي است كه مشخصات آن مشابه حمل و نقل عمومي باشد، اما ظرفيت آن كمتر باشد مثلا […]

ون

با توجه به استقبال گسترده مردم بجستان از مینی بوس های حمل و نقل عمومی کمبود آنها در سطح شهر به شدت احساس می شود.

به گزارش بجستان نیوز، حمل و نقل نیمه عمومی سيستم حمل و نقل خاصي است كه مشخصات آن مشابه حمل و نقل عمومي باشد، اما ظرفيت آن كمتر باشد مثلا ميني بوس و ون جزو حمل و نقل نيمه عمومي مي باشند.
در اكثرشهر ها حمل و نقل نيمه عمومي از مسيرها و برنامه زمان بندي خاصي تبعيت نمي كند و در سطح شهر گردش مي كند.

 فلسفه‌ وجودی سیستم حمل و نقل نیمه عمومی که در بجستان شامل دو دستگاه مینی بوس می باشد ، ارائه خدمات بیشتر به شهروندان است.

با توجه به نیاز مردم بجستان شهرداری دو دستگاه مینی بوس در جریان حمل و نقل عمومی وارد کرد. پس از مدتی ارائه خدمات حمل ونقلی مینی بوسها به بخش خصوصی واگذار شد و تا کنون ادامه داشته است. مردم شهرستان بجستان به علت کرایه بالای تاکسی های  تلفنی سطح شهر و در مقابل کرایه ناچیز مینی بوسها استقبال زیادی از این روش حمل و نقل داشته اند هرچند دو دستگاه جوابگوی تمام جمعیت شهرستان نمی باشد اما امید واریم این روند ادامه پیدا کند.

خدمات دهی مینی بوسهاهمه روزه به جز جمعه ها از ساعت 6 صبح الی 8 شب می باشد.

گفتنی است با توجه به این که مینی بوسها در اختیار بخش خصوصی می باشد گاهی ادارات و یا حتی مردم عادی می توانند آنها را برای سفرهای خارج از شهر نیز اجاره نمایند که در این گونه مواقع کمبود آنها بیشتر احساس می شود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب