امروز شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
20:54:24 - سه‌شنبه 31 دسامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبر خوش در کنار خبربد عجیب برای پرسپولیسی ها
    خبر خوش در کنار خبربد عجیب برای پرسپولیسی ها آن چیزی که امروز موجب نگرانی کادر فنی پرسپولیس شد به مصدومیت عجیب رضا حقیقی مربوط می شود.     به گزارش سرويس ورزشي جام نيوز، روند آماده سازی امید عالیشاه مطلوب عنوان شد  و حالا پزشک قرمزها می گوید او قطعا تا روز […]

 

 

خبر خوش در کنار خبربد عجیب برای پرسپولیسی ها
آن چیزی که امروز موجب نگرانی کادر فنی پرسپولیس شد به مصدومیت عجیب رضا حقیقی مربوط می شود.

 

 

به گزارش سرويس ورزشي جام نيوز، روند آماده سازی امید عالیشاه مطلوب عنوان شد  و حالا پزشک قرمزها می گوید او قطعا تا روز دربی به آمادگی کامل می رسد. اما ان چیزی که امروز موجب نگرانی کادر فنی پرسپولیس شد به مصدومیت عجیب رضا حقیقی مربوط میشود. در خلال تمرین امروز سه شنبه ناگهان هافبک دفاعی مشهدی قرمزها کمرش را گرفت و به کنار زمین رفت.

 

در ابتدا تصور می شد که یک گرفتگی جزئی است اما یک ساعت بعد که حقیقی می خواست سوار خودرو اش شود نمی توانست به راحتی  پشت فرمان بنشیند. خودش در این مورد به خبرنگاران گفت که در ابتدا تصور می کردم یک قلنچ ساده است اما گرفتگی کمرم به حدی بود که تا قبل از زدن مسکن نمی توانستم روی پا بیاستم. به گفته پزشک پرسپولیس قرار است فردا آزمایشات پزشکی روی حقیقی انجام شود و به احتمال فراوان برای اینکه مشکل او حاد نشود شاید در بازی با نفت تهران به او استراحت داده شود.

 

البته دایی به خاطر محرومیت، پیام صادقیان را هم در اختیار ندارد و به همین راحتی  قرمزها در یکی از مهمترین بازی های  دور برگشت دو مهره کلیدی خود را در اختیار ندارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب